Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

5 powodów, dla których warto wybrać smycze biżuteryjne jako gadżet reklamowy

marketing-strategies

Prowadzisz firmę lub zajmujesz się marketingiem? Chcesz zwrócić uwagę na swoją markę, ale nie masz zbyt dużego nakładu finansowego? Smycze biżuteryjne to jeden ze sposobów na to, aby zyskać estetyczny nośnik reklamy. Mogą być wręczane klientom, kontrahentom, a nawet pracownikom. Zobacz, dlaczego warto na nie postawić.

Smycze biżuteryjne – szerokie zastosowanie

Nie da się ukryć, że smycze biżuteryjne są bardzo popularne. Dzięki temu wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Jak można z nich korzystać na co dzień? Zawiesić na nich klucze do biura czy też domu, aby się nie zgubiły, jednak nie jest to jedyne rozwiązanie. Smycze biżuteryjne pełnią rolę uchwytu na telefon. Zabezpieczają go, aby nie wypadł z ręki w trakcie spaceru lub wykonywania obowiązków w pracy. To też miejsce, w którym można swobodnie zawiesić pamięć USB lub identyfikator w pracy.

Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz lekkiej konstrukcji, smycze biżuteryjne można mieć zawsze przy sobie. Nieużywane mogą być schowane do kieszeni, torebki czy też saszetki przewieszonej przez pas. W Caprea znajdziesz wiele modeli, które zaskoczą Cię trwałością i funkcjonalnością: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/breloki-i-smycze/smycze

Widoczny nadruk na smyczach biżuteryjnych

Dzięki temu, że smycze biżuteryjne są dość popularne, zwiększają szansę na zobaczenie Twojego logo czy też nadruku na co dzień. Podczas przechadzania się po biurze, otwierania zamku w drzwiach do domu, ktoś może szybko zerknąć na atrakcyjne znakowanie i zapamiętać nazwę Twojej firmy. Ponadto smycze biżuteryjne charakteryzują się dość dużą powierzchnią, którą można wykorzystać dowolnie do nadruku. Porównując z długopisami, są bardziej widoczne z daleka. 

Możliwość personalizacji

Smycze biżuteryjne można urozmaicić długim napisem z nazwą firmy, ale nie tylko. Decydując się na ich zakup w Caprea, wykonamy na nich logo wysokiej jakości. Nadruk może być mocno widoczny lub delikatny, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Co więcej, warto go umieścić zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Wysoka jakość i długotrwała żywotność

W odróżnieniu od niektórych gadżetów reklamowych, smycze biżuteryjne są odporne na ścieranie, uszkodzenia oraz można z nich korzystać przez długi czas i to na wiele sposobów. Do wyboru jest też wiele szerokości taśmy, a także kolorów tła. Bez problemu dopasujesz więc wygląd smyczy do identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Smycze biżuteryjne są praktyczne w każdej branży

Tak naprawdę nie ma branży, w której nie sprawdziłyby się smycze biżuteryjne. Mają szerokie zastosowanie, o czym wspominaliśmy już wcześniej. Klucze, identyfikatory czy telefony są wykorzystywane niemal w każdej firmie. Smycze biżuteryjne można też nosić wewnątrz budynku, a także na zewnątrz. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się inni ludzie, jest możliwość wzbudzenia zainteresowania Twoją marką. Łatwiej też zapamiętać nazwę i logo zgodne z identyfikacją wizualną firmy. Gadżety takie jak smycze sprawdzą się w usługach, np. handlu, logistyce czy nieruchomościach. Mogą je nosić pracownicy firmy, niezależnie od stanowiska.