Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Bricomarche – jaki sprzęt i akcesoria jesteśmy w stanie wychaczyć dla domu i ogrodu?

bricomarche

Szykuje Ci się remont domu lub ogrodowe porządki? Sprawdź, jaki sprzęt i akcesoria ze sklepu Bricomarche pomogą Ci zrealizować Twój cel.

Bricomarche — remontowe wsparcie

W ofercie Bricomarche znajdziesz produkty, które pomogą odmienić wygląd Twojego domu. Do odświeżenia ścian potrzebne Ci będą akcesoria do malowania, jak na przykład pędzle i wałki, których nie brakuje w sklepie. Warto także pomyśleć o stabilnej drabinie, dzięki której pomalujesz sufit lub na przykład po skończonym remoncie zawiesisz w oknie firanki. W Bricomarche masz do wyboru zarówno niższe, wolnostojące drabiny, jak i te przystawne. Podczas remontu nie obędzie się również bez dobrej jakości elektronarzędzi, jak na przykład wiertarki, która ułatwi Ci mocowanie szafek i skręcanie mebli czy szlifierki, przy pomocy której wypolerujesz różnego rodzaju powierzchnie. W sklepie znajdziesz sprzęt takich producentów jak: YATO, Bosch, VERTO czy na przykład Einhell. Dzięki rozmaitym wymiarom, zróżnicowanej mocy i funkcjonalności modeli dostępnych w bogatej ofercie Bricomarche, z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Będąc w sklepie nie zapomnij także o takich podstawowych akcesoriach jak: miara zwijana, kątownik czy suwmiarka. Więcej remontowych inspiracji dostarczy Ci gazetka Bricomarche.

Bricomarche — akcesoria, które odmienią Twój dom

Nie tylko gruntowny remont sprawi, że Twój dom nabierze zupełnie innego charakteru. Wystarczą przecież drobne akcesoria, aby domowa przestrzeń stała się nie do poznania. W Bricomarche znajdziesz szeroki wybór dodatków. Jakich? Zacznijmy od dekoracyjnych poduszek, które będą gustowną ozdobą kanapy, łóżka czy krzeseł. Szeroki wachlarz modeli i wzorów nie ograniczy Twojej aranżacyjnej kreatywności — z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie zapomnij także o ścianach, na których zawsze znajdzie się miejsce na rodzinne fotografie, motywacyjne plakaty czy ozdobne lustra. Dostępne w sklepie ramki do zdjęć o różnych rozmiarach wyeksponują uchwycone aparatem wspomnienia, a malownicze obrazy wniosą do domu artystyczny nastrój. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupów w Bricomarche? Na przykład na tablice korkowe, które posłużą do przechowywania na widoku ważnych informacji, zegary oraz bogatą ofertę kwiatów doniczkowych.

bricomarche promocje

Bricomarche — ogród marzeń

Warto także zadbać o ogród. W Bricomarche znajdziesz narzędzia i akcesoria, z którymi prace na działce będą przyjemnością. O czym należałoby pomyśleć? Między innymi o taczkach oraz wózkach ogrodowych, które przydadzą się podczas porządków, na przykład do zbierania gałęzi i liści. Ciekawym rozwiązaniem do ogrodu będą również pojemniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest gromadzenie i przechowywanie wody deszczowej — w sklepie znajdziesz ich różne pojemności. Do pracy konieczne będą także narzędzia takie jak łopatka, grabki czy widełki, które możesz kupić w zestawie lub oddzielnie. W ofercie sklepu znajdziesz te produkty od wiodących marek, między innymi Topex, Ergo lub Fiskars. A gdy przestrzeń będzie już odpowiednio przygotowana, warto także pomyśleć o grillu. Betonowy, wahadłowy, a może składany? W Bricomarche znajdziesz ich szeroki wybór.

Dom i ogród

Dom to wyjątkowe miejsce, o które należy zadbać. Jeśli planujesz gruntowny remont, odświeżenie wnętrz czy po prostu nadanie pomieszczeniom innego charakteru, zajrzyj po więcej ofertowych inspiracji na www.gazetkowo.pl.