Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Czy balony lateksowe mogą być elementem reklamy firmy?

balony lateksowe

Nie ulega wątpliwości, że balony najczęściej kojarzą nam się z imprezami okolicznościowymi, takimi jak urodziny, imieniny lub wesela. Na przestrzeni ostatnich lat okazało się jednak, że balony lateksowe mogą być również wyjątkowo oryginalnym elementem firmowej kampanii wizerunkowej! Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się nad rozszerzeniem swojej promocji o namacalne nośniki informacji, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tym artykule zajmiemy się szczegółowym przedstawieniem balonów lateksowych i wskażemy ich podstawowe zalety. Podpowiemy również, gdzie warto zamawiać omawiane produkty. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

W jaki sposób możemy wykorzystać balony lateksowe?

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wskazania, w jaki sposób możemy wykorzystywać balony lateksowe. Jak zostało wspomniane powyżej, omawiane przez nas produkty znajdują zastosowanie zarówno podczas imprez okolicznościowych, eventów plenerowych oraz promocji produktu lub usługi określonej firmy. Na tej podstawie możemy dojść do wniosku, że lista zastosowań balonów lateksowych jest właściwie nieskończona… i mamy rację! Wskazane gadżety mogą uświetnić każde wydarzenie, jakie tylko chcemy – ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol: https://grupaluxpol.pl/balony-lateksowe-sitodruk, która zajmuje się produkcją balonów lateksowych już od ponad 25 lat.

Podstawowa charakterystyka balonów lateksowych

Choć balony lateksowe nie są obecnie zbyt popularną metodą promocji przedsiębiorstw, coraz więcej firm decyduje się na inwestycję w owe rozwiązanie. I trudno się temu dziwić – wszak wskazane produkty można w stu procentach dobrać do naszych wymogów i oczekiwań! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką charakterystykę balonów lateksowych, która uzmysłowi Ci, że owe gadżety mogą być doskonałymi gadżetami marketingowymi:

  • Różnorodność kształtów – Drukarnia wielkoformatowa Grupa Luxpol posiada w swojej ofercie zarówno klasyczne balony owalne, które sprawdzą się podczas imprez i eventów, jak i balony lateksowe w kształcie serca, które będą doskonałym gadżetem do wykorzystania w okresie walentynkowym.
  • Możliwość wyboru rozmiaru – Kształt to jednak nie wszystko. W ofercie wskazanej przez nas drukarni znajdziesz balony lateksowe charakteryzujące się różnymi rozmiarami. Jeśli zatem potrzebujesz balonów lateksowych o wymiarze 25 centymetrów, koniecznie zapoznaj się ze wskazanym powyżej katalogiem. A może preferujesz nieco większe gadżety – na przykład takie o rozmiarze 90 cm? Żaden problem! Grupa Luxpol posiada również balony lateksowe w rozmiarze XXL.
  • Szeroka gama kolorystyczna – Jeśli balony lateksowe mają służyć do promocji sprzedawanego przez Ciebie produktu lub usługi, warto zadbać o odpowiednią czytelność komunikatu. Balony lateksowe Grupy Luxpol dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej pogrupowanej w następujące kategorie: metallic, pastel, crystal.

Projekty realizowane przez Grupę Luxpol charakteryzują się możliwością wyboru aż ośmiu kolorów na jednym balonie. Jeśli zatem chcesz zainwestować w balony lateksowe, nie mogłeś trafić lepiej! A może w dalszym ciągu się wahasz? Jeśli tak, przejdź do kolejnej części artykułu.

Balony lateksowe – Podstawowe zalety produktów

Dobrze – znasz już charakterystykę balonów lateksowych. Najwyższa pora, byś poznał ich podstawowe zalety! Na wstępie warto jednak zaznaczyć, że inwestycja w balony lateksowe wiąże się z pozytywami, których na próżno szukać w innych rozwiązaniach. Poniżej znajdziesz listę zalet omawianych przez nas produktów:

  • Pozytywne skojarzenia – Balony lateksowe niewątpliwie mogą pełnić funkcję informacyjną (przykłady realizacji znajdziesz na wskazanej powyżej stronie drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol). Na czym zatem polega fenomen owych produktów? Przede wszystkim na budowaniu pozytywnych skojarzeń! Wszak nie ulega wątpliwości, że balon większości z nas kojarzy się znacznie lepiej, niż ulotka, prawda?
  • Szybki termin realizacji – Omawiane przez nas produkty charakteryzują się szybkim czasem realizacji, który przedstawia się następująco: 1 kolor – do 5-6 dni roboczych, 2 kolory – do 6-7 dni roboczych, 3 kolory i więcej – do 7-8 dni roboczych. Jeśli zatem przypomniałeś sobie o promocji w ostatniej chwili, nic straconego! Balony lateksowe mogą zostać do niej wdrożone właściwie w każdym momencie.
  • Nowoczesna technologia zadruku – Drukarnia wielkoformatowa Grupa Luxpol tworzy balony lateksowe przy pomocy sitodruku. W praktyce oznacza to, że tworzone przez nich projekty charakteryzują się długą żywotnością i doskonałym nasyceniem kolorów.

Podsumowanie

Jesteś zainteresowany wdrożeniem balonów lateksowych do kampanii wizerunkowej swojej firmy? Jeśli tak, czym prędzej przejdź do zakładki Kontakt na wskazanej powyżej stronie i omów swoją wizję ze specjalistą. Pomoże Ci on w odpowiednim doborze grafiki oraz kolorystyki, a także przedstawi wszelkie dostępne możliwości. Jesteśmy przekonani, że końcowy efekt projektu spełni Twoje wszelkie oczekiwania!