Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

InPost wprowadza niestandardowe formy reklamy

inpost citylight

Firma InPost zaprezentowała w swojej ofercie nietypowe formy reklamy, z których mogą skorzystać klienci biznesowi i przedsiębiorcy. Niestandardowe podejście do klienta, umożliwia zwrócenie jego uwagi na treści, które w normalnej formie stałyby się niezauważalne dla potencjalnego klienta. Wykorzystując powierzchnie paczkomatów, w tym skrytki i monitory, przedsiębiorcy mogą w skuteczny sposób przeprowadzić akcje sprzedażowe. W jaki sposób?

Reklama na Paczkomatach

Wykorzystując powierzchnię Paczkomatu, można przeprowadzić bardzo skuteczną formę prezentacji własnego produktu. Obecnie w posiadaniu InPostu jest 4000 takich urządzeń. Klient może zamieścić reklamę o powierzchni do 30 metrów kwadratowych.

Paczkomaty posiadają własny system oświetlenia, dlatego skuteczna promocja może zostać przeprowadzona za pomocą reklamy citylight, która jest widoczna całą dobę.

Ekrany reklamowe

Kolejną niestandardową propozycją reklamy, pozwalającą przeprowadzić skuteczne akcje sprzedażowe, są wyświetlacze reklamowe. Ekrany te pozwalają wyświetlić grafikę statyczną, lub reklamę video, podobnie jak na monitorach bankomatów. Spot reklamowy może pokazać się zarówno na ekranie startowym, w trakcie obsługi paczkomatu, lub na ekranie końcowym. Taki sposób prezentacji treści nie może pozostać niezauważony przed użytkownika.

Sampling

Sampling reklama to inaczej kampania z wykorzystaniem skrytek Paczkomatów. W jaki sposób takie rozwiązanie pozwoli przeprowadzić skuteczną akcję sprzedażową?

Niestandardowe formy reklamy oferowane przez firmę InPost doskonale uzupełnia ponad 500 000 skrytek jakie udostępnia firma InPost. W przegródce, zleceniodawca kampanii reklamowej, może umieścić próbki swojego produktu, katalogi lub ulotki.

Manager Paczek

Manager Paczek to aplikacja do generowania listów przewozowych, którą odwiedza średnio 6 milionów użytkowników miesięcznie. Zamieszczenie reklamy w formie banneru pozwoli dotrzeć do bardzo szerokiej grupy użytkowników.

Wykorzystanie unikalnych form reklamy, to sposób na przyciągnięcie wzroku naszego potencjalnego klienta. Korzystanie z nich, może przyczynić się do przeprowadzenia skutecznej akcji sprzedażowej.

Powiązane artykuły

Lista paczkomatów InPost – Kraków – Znajdź paczkomat

teoriabiznesu.pl

Lista paczkomatów inPost – Wejherowo – Znajdź paczkomat

teoriabiznesu.pl

Lista paczkomatów inPost – Jarosław – Znajdź paczkomat

teoriabiznesu.pl