Pomysł na biznes – Franczyza – Sale konferencyjne

Współpraca

teoriabiznesu.pl

Jeżeli chciałbyś nawiązać z nami współpracę skorzystaj z menu kontakt i odszukaj nasz adres mailowy. Pamiętaj, aby w tytule wyraźnie zaznaczyć temat rozmowy.

Uwaga. Jeżeli oferujesz usługi związane z pozycjonowaniem stron, optymalizacją, obsługą strony w jakikolwiek sposób lub jej reklamą prosimy abyś zrezygnował z wysłania do nas swojej oferty. Zaoszczędzi to Twój czas, ponieważ nie jesteśmy zainteresowani tego typu zapytaniami ofertowymi.

Z kim zatem chcemy współpracować?

Jesteśmy zainteresowani współpracą z właścicielami firm, którzy chętnie podzielą się na łamach naszego serwisu pomysłami i rozwiązaniami pomagającymi początkującym biznesmenom odnaleźć się w świecie finansów.

Kolejna grupa osób której poglądy chętnie umieścimy na stronie to startupowcy. Zgłoś nam swój pomysł, a my po jego weryfikacji zamieścimy go na naszej stronie w postaci artykułu, wraz z odnośnikiem do strony lub projektu, oraz naszą oceną.

Jeżeli jesteś franczyzodawcą zgłoś do nas swoją ofertę. W wiadomości zwrotnej zadamy kilka, praktycznych dla naszych czytelników pytań. Odpowiedzi na nie zamieścimy w postaci artykułu, wraz z ofertą franczyzy, naszą oceną i odnośnikiem do strony.

Jeżeli jesteś youtuberem, a Twoje filmy są praktyczne zgłoś się do nas. Wdrożyliśmy dział video, a pożyteczne firmy w postaci play listy pojawiają się na stronie głównej.

Pozdrawiamy – zespół teoriabiznesu.pl