Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

1 maja – czy sklepy będą otwarte w majówkę?

sklepy

Pierwszy dzień majówki w 2020 roku przypada na piątek. Czy w związku z tym zrobimy zakupy w sklepach typu Biedronka, Lidl, Kaufland lub Auchan? Czy 2 maja sklepy będą otwarte?  Na te pytania odpowiadamy poniżej:

Czy sklepy będą otwarte 1 maja

1 maja duże sklepy będą zamknięte. W tych większych, tj. Netto, Biedronka, Kaufland, Lidl, Tesco, Dino, Auchan, oraz Aldi, zakupy zrobimy dopiero w sobotę. Majówka to czas w którym na większe zakupy musimy poczekać do soboty. 2 maja to dzień kiedy większość sklepów jest otwarcia zgodnie z sobotnimi godzinami otwarcia, dostępnymi na stronie internetowej.

Żabka i osiedlowe sklepy otwarte

Nie oznacza to jednak, że wszystkie sklepy będą zamknięte. Zakupy zrobimy w sklepach Żabka. Może się jednak okazać, że nie we wszystkich. To samo dotyczy mniejszych osiedlowych sklepów. Większość z nich może być otwarta, jednak warto przygotować się na dłuższy spacer, ponieważ nie każdy właściciel zdecyduje o otwarciu swojej placówki.

Czy 3 maja sklepy będą zamknięte?

W majówkę, a dokładnie 3 maja większość sklepów pozostanie zamknięta. Nie zrobimy zakupów w Netto, Biedronce, Kauflandzie, Lidlu, Tesco i innych wielkich sklepach. Na zakupy musimy poczekać do poniedziałku. Nie oznacza to jednak, że zakupów nie zrobimy w mniejszych sklepach osiedlowych. W niedzielę możemy dokonać zakupów także w sklepach Żabka.

Powiązane artykuły

Czy 1 maja dojdzie przelew? Czy w majówkę otrzymam pieniądze z Tarczy Finansowej?

teoriabiznesu.pl

1 maja – Czy McDonald’s i KFC jest otwarty w majówkę?

teoriabiznesu.pl

Żabka, McDonald’s, KFC i inne sklepy otwarte w majówkę?

teoriabiznesu.pl