Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Motorola Solutions skoncentrowana na bezpieczeństwie

Budowanie ekosystemu bezpieczeństwa, który łączy służby bezpieczeństwa publicznego i przedsiębiorstwa
w celu ochrony ludzi, mienia i miejsc.

Firma Motorola Solutions z dumą uderzyła w dzwon na otwarcie Giełdy Papierów Wartościowych w Nowym Jorku, świętując ciągłą i świadomą transformację skupioną na bezpieczeństwie i ochronie. Firma ogłosiła nowe przesłanie marki, „Solving for safer”, które podkreśla wysiłek skupiony na rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo ludzi i przedsiębiorstw.

Z naszej bogatej historii przechodzimy dziś do jeszcze silniejszej przyszłości. Każdy ma prawo czuć się bezpiecznie w swojej społeczności, szkole i miejscu pracy, ale często w rzeczywistości tak nie jest” – mówi Greg Brown, prezes i dyrektor generalny Motorola Solutions. „To, w jaki sposób Motorola Solutions pomaga chronić ludzi, mienie i miejsca, jest o wiele bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że technologia nie jest jedyną drogą do bezpieczniejszej przyszłości, odgrywa ona kluczową rolę, a naszym celem jest uczynienie tej technologii najlepszą z możliwych” – dodaje Greg Brown.

Firma Motorola Solutions, tradycyjnie znana z komunikacji związanej z bezpieczeństwem publicznym, w ciągu ostatnich dziewięciu lat zainwestowała około 12 miliardów dolarów w badania, rozwój oraz nabywanie technologii i rozwiązań, aby stworzyć solidne portfolio technologiczne, obejmujące komunikację o znaczeniu krytycznym, monitoring wideo i kontrolę dostępu oraz rozwiązania dla centrów dowodzenia oparte na sztucznej inteligencji. Rozwiązania te umożliwiają efektywną współpracę między służbami bezpieczeństwa publicznego i przedsiębiorstwami, łącząc tych, którzy potrzebują pomocy, z tymi, którzy mogą pomóc. Na przykład, nauczyciel w szkole – w sytuacji awaryjnej – może nacisnąć przycisk alarmowy w telefonie, co automatycznie powiadomi organy ścigania, uruchomi blokadę, udostępni na żywo nagrania wideo zespołom pierwszego reagowania i wyśle masowe powiadomienia.

Transformacja Motoroli Solutions, koncentrująca się na bezpieczeństwie publicznym i bezpieczeństwie przedsiębiorstw, przyczyniła się do znacznego wzrostu całkowitego rynku docelowego, który w przyszłym roku ma wynieść 66 miliardów dolarów. Ponadto, wzrost w dziedzinie monitoringu wideo, kontroli dostępu, centrów dowodzenia i usług jest znaczący i obecnie stanowi około 50% przychodów firmy. Po więcej informacji o ekosystemie bezpieczeństwa Motorola Solutions zapraszamy na stronę: www.motorolasolutions.com/solvingforsafer.

________________________________________________________________________

O firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions dąży do zapewnienia większego bezpieczeństwa. Tworzymy i łączymy technologie, które pomagają chronić ludzi, mienie i miejsca. Nasze rozwiązania umożliwiają współpracę między agencjami ds. bezpieczeństwa publicznego a przedsiębiorstwami, co jest kluczowe dla proaktywnego podejścia do bezpieczeństwa. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak rozwiązujemy problemy związane z bezpieczeństwem we wspólnotach, szkołach, szpitalach, firmach – wszędzie, gdzie ważne jest bezpieczeństwo – wejdź na stronę www.motorolasolutions.com.

Powiązane artykuły

Motorola Solutions wprowadza inteligentne smart radio

teoriabiznesu.pl

Nowy przenośny radiotelefon cyfrowy firmy Motorola Solutions

teoriabiznesu.pl

Firma Motorola Solutions zaprezentuje przyszłość zintegrowanej technologii bezpieczeństwa publicznego na konferencji Critical Communications World 2023

teoriabiznesu.pl