Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Sale konferencyjne

OmniOffice – Dni otwarte biura w chmurach na 26. piętrze

omni office

Przez ostatni rok większość firm dysponujących biurem pracowała w trybie zdalnym, przez co niektórzy przedsiębiorcy zdecydowali się na całkowite zaprzestanie wynajmu powierzchni biurowej. Aktualna stabilizacja sytuacji pandemicznej wpłynęła jednak na coraz większe zainteresowanie powrotem do prawdziwych biur. Sytuacja jest szczególnie korzystna dla firm, które dysponują przestrzenią biurową pod wynajem. Do jednej z nich zalicza się spółka OmniOffice, która specjalnie dla nowych najemców postanowiła zorganizować dni otwarte.

Wydarzenie, jakim są dni otwarte, to rzadkość w branży deweloperskiej. OmniOffice daje jednak możliwość swoim potencjalnym Klientom, aby mogli sprawdzić, czy konkretne biuro będzie spełniało ich potrzeby oraz zapewniało komfort pracy. W najbardziej zaawansowanym technologicznie biurowcu w Polsce (The Warsaw HUB), w gabinetach i biurach na 26. piętrze, będzie można spędzić cały dzień roboczy i przekonać się na własnej skórze na czym polega fenomen samego budynku oraz równie nowoczesnych biur serwisowanych OmniOffice. Uczestnicy dni otwartych otrzymają także voucher na lunch do restauracji, która zlokalizowana jest w biurowcu, a organizator zapewnia, że oferty najmu dla odwiedzających w dni otwarte będą wyjątkowo konkurencyjne.

Dostępność biur w obecnej sytuacji jest wysoka, a oferty rynkowe konkurencyjne, jednak decyzji o wyborze biura nie należy podejmować pochopnie. Zwłaszcza teraz, gdy powrót pracowników do pracy we wspólnej przestrzeni musi gwarantować im znacznie większe poczucie bezpieczeństwa, niż przed pandemią. Każdy chce wrócić, ale każdy ma też pewne obawy z tym związane. Nasza inicjatywa dni otwartych umożliwia potencjalnym najemcom sprawdzenie, czy biuro spełnia ich oczekiwania oraz jakie daje możliwości np. w przypadku pracy hybrydowej, która w początkowej fazie powrotu jest obecnie preferowana przez wiele firm”  – mówi Piotr Woźny, prezes zarządu OmniOffice.

Oferta wynajmu przestrzeni biurowych OmniOffice jest wręcz skrojona na miarę współczesnych potrzeb. Sytuacja pandemiczna pomimo wyraźnej stabilizacji, nadal wpływa na decyzje inwestycyjne przedsiębiorców. Oferowane przez OmniOffice atrakcyjne warunki najmu umożliwiają m.in. podjęcie krótkookresowych umów oraz zmniejszenie lub zwiększenie biura w czasie trwania kontraktu. Nasza elastyczność jest naszą największą zaletą, która w obecnych, nadal niepewnych, czasach jest jeszcze bardziej pożądana” –  mówi Piotr Woźny, prezes zarządu OmniOffice.

Realizacja dni otwartych w OmniOffice planowana jest na pierwszą połowę lipca, jednak chęć wzięcia w nich udziału potencjalni najemcy mogą zgłaszać już teraz. Można tego dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub portal LinkedIn.