Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Przerwa techniczna w ING BANK ŚLĄSKI i Banku Pocztowym

przerwa w dostepie no usług banku santander

W najbliższe dni będziemy mieli przerwę techniczną w najmniej dwóch bankach -jest to  ING BANK ŚLĄSKI i Bank Pocztowy. Na stronach instytucji czytamy o planowanej przerwie w dostępie do usług związanych z transakcjami finansowymi.

Przerwa techniczna w ING BANKU ŚLĄSKIM

W nocy z 23 na 24 kwietnia tego roku ( tj. z wtorku na środę ) od godziny 1:00 do 5:00 przerwa techniczna obejmie takie usługi jak przelewy natychmiastowe Express Elixir. ING BANK ŚLĄSKI informuje o tym na swojej stronie internetowej. osoby planujące wykonać przelewy, powinny to zrobić odpowiednio wcześnie, lub po ustaniu przerwy technicznej.

Bank Pocztowy informuje o przerwie

Bank Pocztowy na swojej stronie poinformował o przerwie technicznej, która będzie miała miejsce w dniu 25.04.2019 (czwartek) od godziny 22:00 do godziny 23:30. W tym czasie skorzystamy z płatności kartą oraz wypłacimy pieniędzy w bankomacie.

Infolinia banku Pocztowego

Bank na swoich stronach poinformował o tym że Infolinia w dniu 19 kwietnia 2019 r. dostępna jest do godziny 22:00, natomiast w dniu 20 kwietnia od godziny 8:00 do godziny 22:00. 21 kwietnia Infolinia Banku Pocztowego jest nieczynna. Dnia 22 kwietnia Infolinia Banku będzie czynna od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdujemy na stronach banków.

Zobacz także: Asystent Google w Moje ING mobile – aplikacji ING Banku

Powiązane artykuły

ING Bank Śląski wyróżniony certyfikatem prostej polszczyzny

teoriabiznesu.pl

ING Bank Śląski przelewy przychodzące / sesje / księgowanie

teoriabiznesu.pl

Moje ING ze stanem konta mBanku i Banku Millennium

teoriabiznesu.pl