Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Godziny otwarcia w Wielkanoc – Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan i Kaufland

sklepy

Największe sieci handlowe takie jak Biedronka, Tesco czy Lidl ograniczyły handel w dni wolne. W jakich godzinach będą otwarte sklepy takie jak Auchan Kaufland w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Lany Poniedziałek? Przyjrzyjmy się w jakie dni zrobimy zakupy w danej sieci handlowej.

Sklepy otwarte w Wielkanoc

Biedronka i Auchan w Wielkanoc otwarte do 13

Jak jest otwarta Biedronka w Wielkanoc? Sklepy wchodzące w skład sieci Biedronka, w Wielką Sobotę będą czynne do godziny 13:00. podobnie będzie ze sklepami spod szyldu Auchan. Kolejne dni czyli Niedziela wielkanocna oraz tak zwany lany poniedziałek będą dniami wolnymi od handlu. W wyżej wymienionych sieciach nie zrobimy zakupów. A w jakich godzinach będą otwarte sklepy sieci Lidl?

Lidl w Wielką Sobotę otwarty do 12:30

Podobnie jak w pozostałych sklepach, w Lidlu także nie zrobimy zakupów w dni wolne – tj niedziela oraz poniedziałek. W Wielką Sobotę możemy udać się na zakupy, jednak możemy je zrobić tylko do godziny 12:30. Jak wygląda sytuacja w sklepach Tesco i Kaufland?

Tesco i Kaufland w Wielkanoc

W sieci sklepów Tesco oraz Kaufland zakupy zrobimy w identycznych godzinach jak w Biedronce i sieci sklepów Auchan. W Wielką Sobotę w sklepy sieci Tesco i Kaufland będą czynne do godz. 13. W Wielkanoc i lany poniedziałek sklepy będą nieczynne.

Warto zaopatrzyć się w zakupy już dzisiaj, a to ze względu na ogromne poruszenie wśród kupujących, którzy robią je na ostatnią chwilę. Dodatkowo warto sprawdzić przerwy techniczne w bankach, oraz sesje przelewów w dni wolne, tak aby mieć dostęp do naszej gotówki podczas zakupów.

We wtorek sklepy będą czynne normalnie.

Podsumowując:

  • W Wielką Sobotę sklepy sieci Lidl będą czynne do godz. 12.30.
  • W Wielkanoc i poniedziałek wielkanocny wszystkie większe sklepy będą zamknięte. Zakupy dokonamy jedynie w osiedlowych punktach sprzedaży.
  • W Wielką Sobotę w sklepy sieci Biedronka. Lidl, Auchan i Kaufland będą czynne do godz. 13.

Powiązane artykuły

UOKiK sprawdził ceny w Biedronce – są zastrzeżenia

teoriabiznesu.pl

1 maja – czy sklepy będą otwarte w majówkę?

teoriabiznesu.pl