Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Firma Reklama

Znamy laureatów konkursu Banku Millennium „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską”

Bank Millennium Wygraj swój bank

Bank Millennium wyłonił laureatów ogólnopolskiego konkursu organizowanego pod hasłem „Wygraj sobie bank – otwórz z nami placówkę partnerską”. Zwycięzcy dołączają do grona partnerów franczyzowych Banku Millennium. Główna nagroda w konkursie to kompleksowe wyposażenie partnerskiej placówki bankowej oraz bonus pieniężny.

Konkurs rozpoczął się w październiku ubiegłego roku i trwał do 30 marca. Mogła wziąć w nim udział każda dorosła osoba. Doświadczenie w bankowości ani w prowadzeniu biznesu nie było wymagane. Spośród przesłanych zgłoszeń Kapituła konkursu wybrała pomysły, które w największym stopniu spełniają oczekiwania biznesowe. Następnie autorzy tych inicjatyw omawiali swoje pomysły podczas indywidualnych spotkań z Kapitułą.

Laureatką 1. miejsca w konkursie została Lilianna Piechowicz z planem na otwarcie placówki partnerskiej Banku Millennium w Koronowie w województwie kujawsko-pomorskim. W ramach nagrody głównej zwyciężczyni otrzymuje pełne wyposażenie dwustanowiskowej placówki oraz bonus finansowy „na start”.

Laureatki 2. miejsca to Mariola Moczyńska, która przedstawiła projekt otwarcia placówki partnerskiej w Krośnie Odrzańskim w województwie lubuskim oraz Karolina Szuprycińska z projektem placówki partnerskiej w Solcu Kujawskim w województwie kujawsko-pomorskim. Panie otrzymują bonusy finansowe „na start”.

Wszystkie zwyciężczynie, poza finansowym bonusem, zyskują dostęp do sprawdzonego know-how prowadzenia bankowej placówki partnerskiej, stabilność współpracy, szeroką ofertę produktów i usług bankowych dla klientów detalicznych i firmowych, a także wsparcie menadżerskie na każdym etapie współpracy.

Laureatki konkursu mają czas na otwarcie partnerskiej placówki Banku Millennium do 30 czerwca br.

Konkurs był skierowany do osób, które mają pomysł, inicjatywę i chęci do prowadzenia własnego biznesu, ale szacowana kwota inwestycji w nową placówkę mogła stanowić przeszkodę do podjęcia współpracy z bankiem. Więcej informacji dostępnych jest tutaj: www.bankmillennium.pl/wygraj-sobie-bank.

Bank Millennium posiada sieć 238 placówek partnerskich i cały czas się rozwija. Konkurs zakończył się w marcu, jednak Bank nie zwalnia tempa i aktywnie poszukuje partnerów biznesowych do otwarcia kolejnych placówek, które będą rozszerzać i uzupełniać sieć oddziałów Banku Millennium w całej Polsce. Wszelkie szczegóły związane z otwieraniem placówek Millennium Partner można znaleźć na stronie: www.bankmillennium.pl/o-banku/franczyza.