Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi

Podnoś swoje kompetencje z książkami o biznesie!

Nadejście wiosny w wielu z nas wyzwala nową energię i chęć do życia. Dzień staje się dłuższy, a to powoduje z kolei, że mamy więcej czasu na nowe aktywności. Jeżeli zastanawiasz się jak efektywnie wykorzystać ten czas – lektura książek o biznesie może być dobrym pomysłem. Gdzie szukać takich pozycji?

  1. Książki o biznesie to inwestycja w Twój rozwój
  2. Książka dla biznesu z drugiej ręki?

Książki o biznesie to inwestycja w Twój rozwój

Być może od jakiegoś czasu myślałeś nad rozwinięciem swojego biznesu? A może po prostu interesuje Cię tematyka związana z prowadzeniem działalności? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja w tym zakresie – zakup książek o tej tematyce pomoże Ci ukierunkować Twoje działania, a co najważniejsze – poszerzyć wiedzę w tym zakresie. Obecnie masz do dyspozycji setki tytułów, które traktują o inspirujących historiach ludzi sukcesu, ich problemach i trudnościach w drodze na szczyt, jak i możliwościach i szansach, które wykorzystali. Możesz także sięgnąć po te książki biznesowe, które skupiają się na poruszeniu jakiegoś obszaru związanego z prowadzeniem biznesu i dotyczące np.:

  • ekonomii,
  • marketingu,
  • księgowości,
  • copywritingu,
  • reklamy,
  • sztuki pozyskiwania klientów itp.

To zaledwie ułamek możliwości spośród wymienionych propozycji. Wiele interesujących tytułów znajdziesz na https://skupszop.pl/ksiazki/biznes-ekonomia-marketing-145850.

Książka dla biznesu z drugiej ręki?

Jeżeli jesteś entuzjastą papierowych wydań książek, a część tytułów, których szukasz jest albo trudno dostępna, albo nie jest już wznawiana – wówczas idealnym posunięciem będzie wybór książek z antykwariatów internetowych. To, co na możesz liczyć w ramach kooperacji z takim antykwariatem to przede wszystkim różnorodna oferta dostępnych książek biznesowych w bardzo dobrym stanie. Nie musisz obawiać się, że kupisz przysłowiowego kota w roku – co może się zdarzyć w sytuacji, gdy np. kupujesz książki na popularnych portalach aukcyjnych od osób prywatnych. Każda z książek w pierwszej kolejności przechodzi weryfikację – nie masz zatem obaw, że otrzymasz książkę wybrakowaną, z brakującymi czy zniszczonymi stronami. Poza szybką wysyłką możesz także liczyć na atrakcyjne ceny. Zaoszczędzisz dodatkowo również wtedy, gdy zdecydujesz się na zakup kilku tytułów – zapłacisz bowiem za przesyłkę tylko raz.

Nie zwlekaj zatem – jeżeli zależy Ci na poszerzeniu swoich kompetencji, chcesz zdobyć wiedzę z zakresu przedsiębiorstwa – lektura książek o biznesie będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!