Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Future Crunch 2023

FutureCrunch

Już 14 kwietnia odbędzie się najbardziej merytoryczne wydarzenie m.in. o metaverse, web 3.0, czy międzypokoleniowym leadershipie. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i światem startupów, to po prostu musisz być na Future Crunch ????

Konferencja Future Crunch 2023 to wydarzenie dla ambitnych i przedsiębiorczych osób, które są zainteresowane poznawaniem potencjału rozwijających się technologii oraz tego, jak można je wykorzystać do tworzenia innowacyjnych biznesów i produktów.

Konferencja jest podzielona na trzy sekcje tematyczne: Future, Tech oraz Growth, podczas których pojawią się takie panele jak:

  • Zakupy przyszłości – smart shopping i meta-commerce, czyli gdzie właściwie zmierzamy z shoppingiem?
  • Wpływ wirtualnej rzeczywistości na kształt i rolę mediów dla społeczeństwa wielopokoleniowego
  • Leadership międzypokoleniowy w czasach pędzącej cyfryzacji

W panelach dyskusyjnych wezmą udział czołowi przedsiębiorcy oraz eksperci m.in. Olek Wandzel, Artur Kurasiński, Tomasz Woźniak, Szymon Paluch i Agnieszka Kranz. 

Future Crunch to także podsumowanie pracy zespołów w tegorocznej edycji programu TeenCrunch. Podczas wydarzenia uczestnicy zaprezentują swoje pomysły biznesowe oraz zostaną ogłoszeni zwycięzcy III edycji.

Całość zwieńczy After Party, które będzie świetną okazją do networkingu z niesamowitymi ludźmi!

Bilety dostępne na: 

futurecrunch.rsvpify.com 

Organizatorem konferencji jest Fundacja TeenCrunch.

????Platynowym partnerem wydarzenia jest PKO BP. 

Partnerami Fundacji TeenCrunch są: Nextrope, Ordergroup oraz Narodowy Instytut Wolności (Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021–2030), a także Giganci Programowania, DoxyChain, Kochański&Partners, Panowie Programiści.