Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Intellias Blockchain Talks 

Intellias Blockchain Talks

Eksperci Blockchain podzielą się spostrzeżeniami i doświadczeniami podczas 

Pierwsze rozmowy Intellias Blockchain odbędą się 28 września. To tematyczne wydarzenie online, podczas którego eksperci z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą, realnymi przypadkami i doświadczeniem w wykorzystaniu technologii blockchain. 

Blockchain łączy trendy, technologię i finanse. I właśnie na tych aspektach skupią się zaproszeni prelegenci podczas Intellias Blockchain Talks. Uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się trzech godzin pierwszorzędnych występów czterech doświadczonych prelegentów. Na prezentacji zostaną zaprezentowane przypadki blockchain firmy Intellias z zakresu technologii finansowych, rolnictwa, opieki zdrowotnej itp. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań najlepszym innowatorom w branży. 

  • Wśród zaproszonych spikerów wydarzenia jest Yevhen Mariyko, Senior Delivery Manager w Intellias z tematem „Blockchain w regulowanym środowisku: przypadki użycia w branży HealthCare”. W swoim wystąpieniu Yevhen podzieli się swoimi prawdziwymi doświadczeniami z pracy z technologią blockchain w zakresie ochrony zdrowia, gdzie obowiązuje surowy zakaz wykorzystywania i rozpowszechniania prywatnych informacji o pacjentach. 
  • Dmytro Lennyi, Delivery Director i AgriTech Practice Leader w Intellias, przygotował ciekawy raport dla publiczności na temat „Jak blockchain pomaga agrobiznesowi stać się bardziej przejrzystym i zapobiega oszustwom”. 
  • Yaroslav Musii, Delivery Director  w Intellias, wygłosi przemówienie na temat „Krypto to nowa norma”. 28 września opowie o nowych możliwościach dla branży FinTech, które pojawiły się wraz z popularyzacją kryptowaluty, a także podzieli się tajnikami kryptohandlu oraz technicznymi cechami jego integracji z istniejącymi platformami handlowymi. 
  • Francesco Boni również dołączy do wydarzenia z tematem „Wspierane aktywami NFT i tokenizacja dzieł sztuki”. Francesco jest współzałożycielem ArtSquare.io, opartej na blockchain platformie fintech, która pozwala użytkownikom inwestować i handlować sztuką w taki sam sposób, jak akcje są przedmiotem obrotu na rynku finansowym. W 2018 roku znalazł się na liście Forbes Italia „100 Best Entrepreneurs Under 30” jako jeden z Włochów odnoszących największe sukcesy w segmencie venture capital.  

Udział w wydarzeniu Intellias Blockchain Talks jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja za pośrednictwem tego adresu:

https://www.career-launch.intellias.com/blockchain-talks?utm_source=partners&utm_medium=media&utm_campaign=blockchain-conference-09-2022

Dołącz i poznaj z nami doświadczenia technologiczne, które zmieniają świat! 

O Intellias  

Intellias to globalna firma usługowa i konsultingowa IT zatrudniająca ponad 2700 specjalistów. Centra rozwoju firmy znajdują się w Polsce, Ukrainie, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii, Kolumbii i Indiach. Intellias jest również reprezentowany w Niemczech, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma zajmuje się tworzeniem kompleksowego oprogramowania oraz świadczeniem profesjonalnych usług, specjalizując się w rozwiązaniach technologicznych, branży motoryzacyjnej, systemach nawigacyjnych, technologiach finansowych i telekomunikacyjnych. Produkty technologiczne opracowane przez inżynierów Intellias są używane przez ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie. Od wielu lat Intellias jest jednym z najlepszych pracodawców IT według DOU – największej społeczności IT na Ukrainie. W 2020 i 2021 roku firma otrzymała ten sam tytuł od Forbesa i EY Ukraine. Intellias dwukrotnie zdobyła tytuł „Pracodawcy Roku w Kolarstwie”.