Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Konferencja ByteMyCode powraca na żywo!

Konferencja ByteMyCode powraca na żywo! Najlepsi specjaliści świata IT w jednym miejscu – Kraków, 27 października 2022

Tegoroczna, szósta już edycja konferencji ByteMyCode powered by UBS, odbędzie się w formie stacjonarnej. Uczestnicy ponownie będą mieli szansę zdobyć wiedzę bezpośrednio od międzynarodowych ekspertów podczas technicznych wykładów i sesji Q&A.

ByteMyCode to wydarzenie gromadzące programistów, architektów, testerów, inżynierów DevOps i wszystkich entuzjastów nowych technologii. 27 października 2022 masz szansę dołączyć do kilkuset specjalistów, którzy zgromadzą się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Poznaj tematykę tegorocznej edycji

 Od zawsze najważniejsze w konferencji ByteMyCode są wartościowe wykłady. Każdego roku skrupulatnie dobieramy ich tematykę, by odzwierciedlała ona bieżące trendy i kluczowe zagadnienia ze świata IT. W tym roku już po raz szósty zbudowaliśmy agendę konferencji przepełnioną najważniejszymi tematami przygotowanymi przez prelegentów o międzynarodowej renomie.

Na scenie BMC 6.0 wystąpią między innymi:

  • Mary Grygleski – Java Champion! Aktywnie wspiera społeczność technologiczną w USA, obecnie pełniąc funkcję prezeski Chicago Java Users Group (CJUG) i współorganizatorki kilku meetupów. Podczas ByteMyCode przedstawi temat „Cloud Native Event Streaming using Apache Pulsar”.
  • Sławomir Sobótka – właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Bottega IT Minds, a także inwestor i CTO w kilku startupach. W ciągu 17 lat pracy w branży IT pełnił rolę programisty, architekta, lidera zespołu, mentora i trenera. W codziennej pracy integruje: Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek. Podczas ByteMyCode poruszy temat “Tajniki destylacji kontekstów dla modeli domenowych – jak analiza przekłada się na dobre granice modułów”.
  • Jakub Pilimon – Spring Developer Advocate, bloger, zapalony programista i trener. Uwielbia zajmować się złożonymi projektami za pomocą Domain Driven Design, Test Driven Development i Spring. Prawdziwy maniak mikroserwisów, dla którego architektura również jest bardzo ważna. Podczas BMC 6.0 opowie o „Clean Code: Eternal Principles”.

Byte My Code

Rozwiń swoją wiedzę i wesprzyj szczytny cel. Wspólnie pomagamy Fundacji Hearty!

BMC 6.0 to konferencja pełna burzliwych dyskusji i innowacyjnych pomysłów, z ogromem zabawy i networkingu, perspektyw rekrutacyjnych oraz szans na nowe projekty. Biorąc udział w konferencji wiele zyskujesz, ale jednocześnie możesz dać coś innym – cały dochód ze sprzedaży biletów ByteMyCode jest przeznaczony na wsparcie działań Fundacji Hearty, która zapewnia edukację przyszłości dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami, podopiecznym domów dziecka oraz uczniom z małych miejscowości.

Nie czekaj – zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji o konferencji i rejestracja: https://bit.ly/3UbkI0b

Aby być na bieżąco, koniecznie obserwuj wydarzenie w mediach społecznościowych: