Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Konferencja CEE23 SME Banking Conference

Zapisz te daty w swoim kalendarzu!

29-30 listopada odbędzie się coroczna konferencja organizowana przez SME Banking Club  i teoriabiznesu.pl znów jest partnerem tego wydarzenia!

Chcesz poznać najnowsze rozwiązania bankowe sukcesywnie stosowane

w Europie Środkowo-Wschodniej? Jesteś ciekaw, jakie metody stosują inni gracze na Twoim rynku? Chcesz nawiązać współpracę i poszerzyć swoją sieć kontaktów?

Konferencja CEE23 SME Banking Conference to wydarzenie, które od 9 lat zapewnia najwyższy poziom organizacji, wiedzy i współpracy! Warto tam być!

W tym roku organizatorzy zapraszają nas do Miasta Królów, czyli Krakowa! Konferencja odbędzie się w prestiżowym i znanym z wielu wydarzeń kulturalnych i biznesowych ICE Kraków Congress Center, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zamek Królewski na Wawelu!

CEREMONIA ROZDANIA NAGRÓD 2023

Do dzisiaj pamiętamy ubiegłoroczną, przepiękną ceremonię, która odbyła się w pałacowych wnętrzach w samym centrum Pragi. W tym roku również możemy liczyć na niezapomniane emocje związane z wręczeniem nagród za rok 2023. Ceremonia ta wpisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń bankowych w rejonie CEE, więc i Was nie może w tym roku tam zabraknąć! Kategorie znane są już dzisiaj, a szczęśliwych zwycięzców poznamy 30 listopada!

·        The Best Online Banking in the CEE region.

·        The Best Mobile Banking in the CEE region.

·        The Best Digital Lending in the CEE region.

·        The Best Digital Factoring in the CEE region.

·        The Best Digital Supply Chain Finance in the CEE region.

WARSZATY

W tym roku organizatorzy postanowili powrócić do dwudniowej formy konferencji, która cieszyła się świetnym odbiorem przed czasem pandemii. Pierwszego dnia (29.11.) odbędą się kameralne, tematyczne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami, zgłębić wybrane tematy i poszerzyć swoją sieć kontaktów.

KTO I O CZYM W 2023 ROKU?

Wybór najświeższych tematów i najbardziej doświadczonych prelegentów to standard, do którego SME Banking Club już zdążył nas przyzwyczaić! W tym roku również cała agenda jest misternie przemyślana, a pośród tematów znajdziemy: sztuczną inteligencję i jej rewolucyjny wpływ na bankowość, cyfrowe finansowane MŚP, model obsługi MŚP, open banking i interoperacyjność, oraz wiele innych.

Prawie 30 prelegentów, a pośród nich:

  • Katalin Kauzli (Współzałożycielka oraz Dyrektorka Rozwoju Biznesu w Charlie-India),
  • Christian Ruehmer (Współzałożyciel Q-Lana Inc),
  • Wiktor Jaszczak (Kierownik Regionalny CEE w Facephi),
  • Bartłomiej Wegner (Dyrektor, Biuro Projektów i Programów Transformacyjnych w Bank Pekao),
  • Cristian Ionescu (Dyrektor Generalny oraz Współzałożyciel Instant Factoring),
  • Paweł Jaszewski (Dyrektor Biura Transformacji i Digitalizacji BNP Paribas Bank Polska S.A.),
  • Simon Peterman (CEE Manager ds. koordynacji Faktoringu w Raiffeisen Factor Bank),
  • Philippe De Brouwer (Head Independent Model Review Krakow and Regulatory Compliance, HSBC).

STREFA EXPO W FORMIE HYBRYDOWEJ

W tym roku organizatorzy zaproponowali wydarzenie w formie hybrydowej, a więc możemy zarówno przybyć do Krakowa, jak i cieszyć się networkingiem z domu. Przez cały dzień zarówno online jak i na miejscu, dostępna będzie strefa wystawców. Pamiętajmy jednak o jednym, że specjalnie zaprojektowana strefa relaksu, pyszne jedzenie, bąbelki Prosecco, widok na Zamek Królewski na Wawelu i atmosfera historycznego Krakowa to coś, co można poczuć tylko, jeśli wyjdziemy z online i będziemy na miejscu!

Sprawdź agendę i zarejestruj się: https://smebankingconference.com/