Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Konferencja “Doing business in Hungary” – Kraków, 9 luty 2022r.

Doing business in Hungary

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza we współpracy z Centrum Business in Małopolska 9 lutego 2022r. organizuje wydarzenie “Doing business in Hungary”, pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Konsulatu Generalnego Węgier w Krakowie. Głównym celem konferencji jest wymiana informacji dotyczących polsko-węgierskiej współpracy gospodarczej, ułatwienie nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz integracja środowisk. Spotkanie będzie miało miejsce w murach Krakowskiego Parku Technologicznego. Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele dyplomacji, samorządów, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. Spotkają się po to, by rozmawiać jak prowadzić biznes na Węgrzech i jak prowadzić biznes z Węgrami.

Prelekcje

Prelekcje wygłoszą przedstawiciele Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej, Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Budapeszcie, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, a także reprezentanci firm Verita HR Grupa Kapitałowa, Skivak czy Raben Group Management.     Wystąpienia będą dotyczyły kultury biznesu na Węgrzech, specyfiki kulturowej i komunikacji biznesowej w relacjach polsko-węgierskich oraz budowania marki pracodawcy i przeprowadzania rekrutacji na Węgrzech. Nie zabraknie również rozmowy o instrumentach wsparcia eksportu oraz case study polskich firm, które odniosły sukces na węgierskim rynku.

Nadchodzące wydarzenie jest wspaniałą okazją do zapoznania się z możliwościami współpracy jakie oferuje Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza i inne organizacje wspierające firmy działające w Małopolsce. W programie wydarzenia zaplanowano także sesję networkingową, podczas której goście wydarzenia będą mogli wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe relacje biznesowe w miłej atmosferze.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: DOING BUSINESS IN HUNGARY | Polish-Hungarian Chamber of Commerce on Glue Up

Powiązane artykuły

Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW

teoriabiznesu.pl

VI Konferencja STRATEGIA LEAN! – Zobacz, jak mieć doskonałe wyniki i zadowolonych ludzi.

teoriabiznesu.pl

Wpływ Covid-19 na rozwój branży mobile – Mobile Trends Conference for Commerce & Banking już w październiku

teoriabiznesu.pl