Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Blisko ludzi

Grupa iCEA gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej

wosp grupa icea

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra po raz 30. W czasie finału będą zbierane środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Grupa iCEA po raz kolejny przyłącza się do akcji organizując zbiórki do puszek oraz aukcje internetowe.

Grupa iCEA gra z WOŚP

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem „Przejrzyj na oczy” – poświęcony okulistyce dziecięcej, odbędzie się już 30 stycznia. Grupa iCEA  w tym roku, także zagra z WOŚP.

„Zmieniając firmową tradycję obdarowywania partnerów firmowymi gadżetami w okresie świątecznym, postanowiliśmy te środki przeznaczyć na orkiestrę. Inicjatywa spotkała się z dużą aprobatą naszych partnerów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ponadto w naszym biurze stanęła sztabowa puszka, a na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy cztery wyjątkowe licytacje. Wierzę, że i tym razem nasze wspólne działania przełożą się na realną pomoc dla dzieci z wadami wzroku” – tegoroczne działania dla WOŚP komentuje Jacek Dziura – Członek Zarządu i CMO w Grupa iCEA.

Licytacje Grupa iCEA

Obiad z Wojtkiem Haremzą – prowadzacym cyklu „Zapytaj o SEO”

Wojtek Haremza – CEO w Grupa iCEA, dotychczas zajmował stanowisko Head of SEO oraz CTO w iCEA Group International. Znany jest, także jako gospodarz trzech sezonów programu edukacyjnego „Zapytaj o SEO”. Na co dzień skutecznie łączy teorię z mocnymi kompetencjami praktycznymi. Wszystkich, którzy interesują się SEO i są ciekawi jak wyglądała droga Wojtka do bycia top ekspertem w branży zapraszamy do licytacji obiadu z Wojciechem Haremzą. To nie tylko doskonała okazja do poznania świata SEO od mniej oficjalnej strony i rozmowy ze świetnym specjalistą, ale przede wszystkim do wspólnego włączenia się w pomoc dla dzieci.

Reklama na łamach „Digital Now! Magazine”

„Digital Now! Magazine” to nowe czasopismo o skutecznym marketingu cyfrowym, skierowane do marketerów, przedsiębiorców oraz całej branży e-commerce. Stanowi źródło sprawdzonej wiedzy ekspertów i praktyków, którzy zajmują się marketingiem na co dzień i dzielą się poradami na temat efektywnego działania w obszarach online. Licytując reklamę na łamach „Digital Now! Magazine” trafisz ze swoją ofertą do marketerów, dyrektorów i właścicieli firm e-commerce oraz specjalistów z segmentu reklamy online, a tym samym wesprzesz działania orkiestry.

Audyt techniczny sklepu internetowego

Rzetelny audyt to podstawa do stworzenia skutecznej strategii pozycjonowania dla strony internetowej. Jako lider w pozycjonowaniu stron przekazaliśmy na licytację coś na czym znamy się najlepiej – audyt techniczny strony internetowej obejmujący trzy główne aspekty: on-site, off-site i analitykę. Zwycięzca licytacji otrzyma profesjonalny raport z komentarzem naszych ekspertów, zawierający wytyczne do optymalizacji strony oraz porady dotyczące zmian w kierunku polepszenia widoczności witryny i podwyższenia konwersji.

Voucher na usługi SEO

Misją Grupa iCEA jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w rozwoju biznesów online i dostarczenie wartościowego ruchu, który przełoży się na wzrost statystyk sprzedaży na stronie internetowej. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizujemy strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków naszych klientów. Dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników. Budują go najlepsi eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem. Z naszych usług korzysta ponad 800 firm. Pracujemy dla takich klientów jak: Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Gerda i wielu innych. Przedmiotem licytacji jest voucher o wartości 3000 zł na usługi SEO. Szczegóły współpracy zostaną ustalone po zakończeniu aukcji. Voucher może być wykorzystany do końca 2022 roku. Ponadto nasi eksperci doradzą co zrobić, aby sprzedawać skutecznie w internecie i jak zadbać o widoczność witryny w wyszukiwarce.

Podsumowanie

Pomaganie i skuteczne pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania Google to elementy na stałe wpisane w DNA Grupa iCEA. Angażując się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chcemy mieć realny wpływ na poprawienie sytuacji tych, którzy tej pomocy potrzebują. Aukcje organizowane przez Grupa iCEA potrwają do 7 lutego. Wierzymy, że nasze wspólne działania przyczynią się do znacznego wsparcia okulistyki dziecięcej.

Powiązane artykuły

Grupa iCEA rozpoczyna współpracę z UAM

teoriabiznesu.pl

Specjaliści z Grupa iCEA w gronie mentorów programu WSB

teoriabiznesu.pl

Grupa iCEA wyodrębniła nową spółkę – ADSRight

teoriabiznesu.pl