Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Raport „Globalizacja 4.0. Podmiotowy model rozwoju”

29 listopada 2019 roku, w Hotelu Bellotto odbędzie się konferencja z udziałem polskich przedsiębiorców, na której zaprezentowany zostanie raport „Globalizacja 4.0. Podmiotowy model rozwoju” dotyczący barier rozwojowych polskiego przemysłu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Podczas wydarzenia przedstawiciele świata polskiego biznesu podejmą rozmowy dotyczące kluczowych problemów polskich przedsiębiorców. Do głównych zagadnień należeć będzie:
– kwestia legislacji
– funkcjonowanie systemu podatkowego
– wspierania eksportu i rozwoju nowoczesnych technologii

Rejestracja dostępna jest na stronie organizatora pod adresem www.konferencja.iptg.pl. Na wydarzenie zaproszone są wszystkie osoby zainteresowane przyszłością i rozwojem naszej gospodarki.

Głównym celem konferencji, jest przedstawienie raportu pt. „Globalizacja 4.0. ”Podmiotowy model rozwoju”.
„Jesteśmy w epoce globotyzacji czyli rzeczywistości Przemysłu 4.0 w wymiarze globalnym. Dziś światowa gospodarka z jednej strony nastawiona jest na niezwykle dynamicznie postępującą informatyzację i rozwój procesów technologicznych, a z drugiej strony gospodarki wielu państw tworzą system naczyń połączonych, w którym warunki makroekonomiczne wpływają na wszystkich. W takim klimacie dane państwo może skutecznie rozwijać swój potencjał i wykorzystywać pojawiające się szanse, tylko korzystając z jednolitej i przemyślanej strategii” – mówi Tomasz Janik, prezes Polskiego Towarzystwa Gospodarczego.

Partnerem wydarzenia jest PKO Bank Polski.

Powiązane artykuły

Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW

teoriabiznesu.pl

Banking Tech i Security – bezpieczeństwo w bankowości

teoriabiznesu.pl

Google Cloud for Business – bezpłatna konferencja

teoriabiznesu.pl