Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

NBX Warsaw Summit – przyszłość Web3 

NBX Warsaw Summit banner

Kolejna edycja Next Block Expo Warsaw Summit 2023 odbędzie się 24 i 25 maja w  Multikino Złote Tarasy. Wydarzenie zgromadzi najbardziej wpływowe marki, osoby i projekty z przestrzeni Web3, oferując unikalną okazję do omówienia bieżących wyzwań, trendów i przyszłych możliwości.

Metaverse

Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże i Organizatorzy przewidują wyprzedaż biletów do końca kwietnia.

Ze względu na ograniczenia przestrzeni, NBX wraz z partnerem, Unbound przygotowała możliwość dołączenia online w Metaversie. Jest to przedłużenie eventu live, z dodatkowymi atrakcjami i niespodziankami.

Co czeka w Metaversie?

  • EXPO obejmujące wystawców z wydarzenia stacjonarnego, plus wiele dodatkowych brandów nieobecnych w Warszawie. Każdy uczestnik będzie mógł porozmawiać z wirtualnym asystentem marek.
  • Wykłady LIVE ze Sceny Głównej NBX
  • Spotkania z influencerami i inwestorami przed oraz w trakcie wydarzenia
  • Swag Bags – NFT od wystawców, z możliwością claimowania po NBX Warsaw Summit

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia swojego własnego awatara (od wyglądu po dodatki i ubrania) do poruszania się w Metaversie.

Więcej informacji na stronie Organizatora. https://nextblockexpo.com
Sprzedaż biletów jest planowana na 5 maja.

Top Web3: Speakerzy, Sponsorzy, Wystawcy

Uczestnicy mogą spodziewać się wykładów najlepszych liderów i ekspertów branży,  marek takich jak: Polygon, Binance, Polkastarter, BNB Chain, Bitmarkets, BitDAO, i innych.

EXPO w Warszawie i Metaversie obejmuje najlepsze projekty, sponsorów i wystawców z przestrzeni Web3, włączając: Binance, Chain4Energy, Bitmarkets, Qmall,Kanga, Qlindo, i innych.

Czego jeszcze można się spodziewać?

W ramach NBX Warsaw Summit odbędzie się dedykowana NBX Pitch Arena – otwarta scena przeznaczona dla startupów web3, która pozwoli na prezentację pomysłów i rozwiązań przed gronem specjalistów.

Choć nie ma nagród finansowych, każdy uczestnik wygrywa ekspozycję przed partnerami Pitch Areny: VC’s, Acceleratorami, Inkubatorami i Launchpadami. Dodatkowo, komisja NBX wyłoni zwycięzców spośród projektów, które najlepiej wypadły na Pitch Arena Stage. Zostaną oni zaprezentowani podczas ceremonii wręczenia nagród.

Aby wziąć udział w NBX Pitch Arena, założyciele startupów powinni zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę Next Block Expo: https://nextblockexpo.com/pitch-contest/

Inne propozycje to Women in Web3, unikalna inicjatywa z dedykowanymi warsztatami, panelami i sesjami networkingowymi tylko dla kobiet. HackOnChain, trzydniowy hybrydowy hackathon Web3 organizowany wspólnie z Web3 Devs Poland, liczne Side Eventy oraz niezapomniane Afterparty.

Wszyscy uczestnicy konferencji będą mieli dostęp do aplikacji networkingowej Next Block Expo, która umożliwia czatowanie i umawianie spotkań 1:1 z innymi uczestnikami konferencji oraz tworzenie własnej, osobistej agendy wydarzenia.

NBX Sponsor

Bitmarkets to wielokrotnie nagradzana giełda z dostepem do ponad 100 kryptowalut i milionem żądań transakcyjnych  na sekundę. Dla bezpieczeństwa użytkowników ponad 99,9% aktywów jest przechowywanych w zimnym portfelu, whitelistingu i potwierdzeniach transakcji.

Support Bitmarkets pracuje 24/7 w ponad 20 językach i będzie obecny na nadchodzącym NBX Warsaw Summit 2023.

O Next Block Expo

Next Block Expo jest rozwinięciem poprzedniego cyklu wydarzeń odbywających się pod nazwą Cryptocurrency World Expo. Edycja 2023 odbędzie się w skali 2000+ uczestników offline, 70+ prelegentów oraz ponad 30 sponsorów, wystawców i partnerów.