Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma

Szkolenie UX-PM LEVEL 1 ADOPTING UX

uxpm szkolenie

Zapraszamy na szkolenie UX+PM + jedyne w Polsce certyfikowane szkolenie z obszaru User Experience.

Dla kogo jest kurs PM LEVEL 1 ADOPTING UX? W jakiej formie odbywa się szkolenie? Jakie korzyści odniesie użytkownik?

Szkolenie polecane jest w szczególności dla Project Managerów, Product Managerów, Product Ownerów, Account Managerów, Marketing i Brand Managerów, liderów oraz członków zespołów deweloperskich, członków zespołów zarządzających projektami i osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu UX. Dodatkowo ze szkolenia skorzystają osoby, które chcę zrozumieć metodę User Experience i poznać najważniejsze narzędzia stosowane przy procesie integracji UX.

Szkolenie odbywać będzie się przez dwa dni. Grupa składać będzie się z 14 osób, a drugiego dnia przeprowadzany jest egzamin, dający możliwość zdobycia certyfikatu UX PM Level 1.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się w jaki sposób suplementacja UX wpływa na organizację i jak przeprowadzić trzy strategiczne metody badawcze. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy będą potrafili przeprowadzić analizę produktów i usług pod kątem zgodności z UX i wykryć potencjalne przyczyny niepowodzenia projektów.

Trenerem szkolenia będzie Piotr Sałata – trener międzynarodowego certyfikatu UX-PM. Zajmuje się tworzeniem stron WWW, aplikacji mobilnych i SaaS. Dodatkowo specjalizuje się w tworzeniu złożonych interfejsów i procesów za nimi stojących. Jest koordynatorem i moderatorem badań aplikacji o wysokim stopniu skomplikowania.

Więcej informacji:

Data szkolenia: 21-22.02
Miejsce szkolenia: Warszawa
Cen szkolenia: (zawarta w formularzu rejestracyjnym)
Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/szkolenie-ux-pm/

Powiązane artykuły

Zapraszamy do udziału w konferencji online „PV GigaCon”

teoriabiznesu.pl

GigaCon – organizator targów i konferencji – wywiad

teoriabiznesu.pl

Bezpłatna konferencja IT w Bankowości

teoriabiznesu.pl