Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma Internet

Test penetracyjny – Jak wykonać go samemu? – Szkolenie

Test penetracyjny

Prezentujemy szkolenie skierowane do pracowników branży IT, a także dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać umiejętność samodzielnego wykonywania testów penetracyjnych.

Test penetracyjny logoCelem szkolenia jest samodzielne przeprowadzenie testu penetracyjnego, a także zapoznanie się z konsekwencjami przeprowadzenia takich ataków. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z szeregiem narzędzi i metodami działania atakujących.

Format i korzyści ze szkolenia:

Szkolenie opiera się na zapoznaniu uczestników z praktycznymi narzędziami i metodami stosowanymi podczas testów penetracyjnych. Uczestnik powinien posiadać własny laptop.

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zidentyfikować słabe punkty we własnych procedurach bezpieczeństwa. Dodatkowo potrafią tworzyć raporty, znają metody działań i narzędzia atakujących, oraz odróżniają OWASP od PCI-DSS. Potrafią także sami przeprowadzić podstawowe działania sprawdzające stan bezpieczeństwa.

Organizator zapewnia: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch i certyfikat uczestnictwa.

Trenerem szkolenia jest Artur Kalinowski – administrator bezpieczeństwa, pentester i informatyk śledczy. Od wielu lat związany z bezpieczeństwem w IT. Autor książki „Metody Inwigilacji i Elementy Informatyki Śledczej” oraz wielu artykułów o przełamywaniu zabezpieczeń w sieci.

Data i miejsce szkolenia:

  • Data wydarzenia: 29 marca (9.00-17.00)
  • Miejsce: Warszawa
  • Cena: 1199zł + Vat
  • Organizator, agenda, o szkoleniu https://gigacon.org/event/test_penetracyjny_jak_wykonac_go_samemu/

Powiązane artykuły

Konferencja GigaCon „BPM – Business Process Management”

teoriabiznesu.pl

Konferencja „BPM. Robotyzacja i Automatyzacja procesów”

teoriabiznesu.pl

KRD raport – Firmy outsourcingowe – zawsze do usług i z długami

teoriabiznesu.pl