Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

4Trans oprogramowanie dla firm transportowych

4Trans Mobile

4Trans jest opracowanym przez specjalistów oprogramowaniem dedykowanym firmom transportowym i pedycyjnym. Pozwala ono na kontrole poprawności zapisów dokonywanych na tachografie oraz właściwe rozliczanie czasu pracy kierowców.

 Cechy oprogramowania 4Trans

4Trans składa się z różnych modułów, które umożliwiają dostosowanie usługi do wielkości i profilu każdej firmy. Dzięki oprogramowaniu 4Trans można zapanować nad przepływem danych, weryfikować na bieżąco spływające informacje oraz zoptymalizować codzienna pracę przedsiębiorstwa.  Rozwiązanie to doceniają tysiące zadowolonych klientów, a pozytywną opinie zyskało także na rynkach europejskich oraz wśród instytucji takich jak PIP czy ITD.

Moduły programu 4Trans

Oprogramowanie 4Trans dzieli się na kilka modułów:

  • Moduł TachoScan® aktualizowany jest do najnowszych przepisów, dedykowany do pobierania, archiwizacji i analizy danych z wykresówek, kart kierowców oraz tachografów cyfrowych. Zaletami tego modułu jest bezpieczeństwo i łatwość gromadzenia i przekazywania danych, generowanie czytelnych raportów oraz kompatybilność z urządzeniami każdego typu, do odczytu danych.
  • Rozliczenia, to moduł pozwalający bezobsługowo pobierać dane z kart oraz tachografów. Na podstawie pozyskanych informacji dokonuje właściwego  obliczenia czasu pracy kierowcy, w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Program ten pozwala stworzyć dokumentację wymaganą podczas kontroli. Uwzględnia wszelkie przerwy czy dodatki. Doceniany przez firmy transportowe działające na terenie państw europejskich z uwagi na dostosowanie do przepisów obowiązujących na terytorium Francji, Norwegii, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Finlandii, Danii czy Niemiec.
  • Tachoscan Manipulacje to z kolei najnowszy moduł opracowany dla klientów. Jak wskazuje jego nazwa, pozwala na wykrycie i zidentyfikowanie ewentualnych manipulacji związanych z ingerencją w dane z tachografu, karty kierowcy czy błędną kalibracją. Wybór tego modułu pozwoli nie tylko sprawnie wykazać nieprawidłowości, ale również pomoże uniknąć kar podczas kontroli.

Aplikacja 4Trans Mobile TIR/BUS

Zintegrowana z systemem 4Trans aplikacja mobilna to nowoczesne narzędzie w rękach firm transportowych. Pozwala na bieżąco pobierać i przekazywać dane z urządzeń takich jak np. tachografy. Dzięki temu rozwiązaniu można zarejestrować każdy służbowy wyjazd i tworzyć delegacje. Cały system opiera się na sprawnej współpracy z odczytami GPS. Rejestruje przekraczanie granic kolejnego państwa. Zgromadzone dane są płynnie przekazywane i proces ten nie wymaga obciążania kierowcy dodatkowymi czynnościami.

Zapraszamy na stronę: https://inelo.pl/produkty/oprogramowanie-dla-transportu/4trans/