Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Biura serwisowane – własna przestrzeń firmowa

Biura serwisowane

Nie zawsze na początku prowadzenia działalności będzie nas stać na inwestycję we własne biuro. Tymczasem często jednaka musimy korzystać z takich przestrzeni, chociażby w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi naszych klientów czy też spotkań w większym, firmowym gronie. Z pomocą przychodzi chociażby coworking, ale nie zawsze będzie to rozwiązanie idealne. Zwłaszcza gdy grupowo pracujemy nad projektem i potrzebujemy bardziej intymnej przestrzeni, w której nasz zespół pozostanie w dobrym kontakcie ze sobą, a także stworzy się unikatowa atmosfera naszego teamu. Z pomocą przychodzą centra biznesowe, w których często możemy wynająć również taki rodzaj biur. To biura serwisowane.

Czym jest biuro serwisowane?

Biuro serwisowane to wydzielona przestrzeń dużej przestrzeni biurowej, najczęściej zamknięta i zabezpieczona przed dostępem osób trzecich. W zasadzie jest to zwyczajne biuro, ale dzięki temu, że znajduje się ono w większej przestrzeni, często obok coworkingów, jest to rozwiązanie o wiele tańsze. Jednocześnie przestrzeń jaką uzyskujemy w takim miejscu najczęściej będzie wystarczająca do pracy zespołowej. Najczęściej biuro takie również posiada własną łazienkę i dedykowany pokój socjalny. Dzięki temu poczujemy się w nim jeszcze bardziej intymnie i jak u siebie. To bardzo korzystnie wpływa na atmosferę pracy i pozwala na organizację pracy.

Dla kogo wynajem biura serwisowanego?

Wynajęcie biura serwisowanego będzie opłacało się przede wszystkim małym i rozwijającym się firmom, których nie stać jeszcze na zakup pełnego lokalu w dogodnej lokalizacji. Biuro serwisowane to także dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy posiadać atrakcyjny, maksymalnie prestiżowy adres. Centra biznesowe takie jak CubeCentre.pl w Warszawie, oferujące biuro serwisowane zwykle również są w stanie dostosować dla nas warunki w takim biurze, przygotować je „pod klucz”, a także zaoferować skrojoną na miarę naszych potrzeb umowę, która będzie zwykle dość elastyczna. Cenowo takie propozycje bywają bardziej atrakcyjne od klasycznych biur.

Atrakcyjne lokalizacje – wynajmij swoje biuro

Największym atutem biur serwisowanych zazwyczaj są bardzo dobre lokalizacje, które śmiało mogą konkurować z biurami wynajmowanymi w tradycyjny sposób. Często są nawet lepsze. Mówimy tu chociażby o centrach dużych polskich aglomeracji, w których biur przynosi nam odpowiedni poziom prestiżu na start, pozytywny odbiór ze strony klientów, a także docenienie przez wszystkich pracowników i zespół, który zwykle świetnie odnajdzie się w atmosferze centrów miast.