Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Dlaczego warto rozważyć zakup monitora poleasingowego?

monitor poleasingowy

Dlaczego warto rozważyć zakup monitora poleasingowego? Z tym pytaniem boryka się wiele osób szukających taniej alternatywy dla drogich, sklepowych monitorów. Z tego też względu postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej kwestii zakupu monitorów poleasingowych. Dzięki nam dowiecie się, z czym to się wiąże oraz dlaczego warto rozważyć zakup monitora poleasingowego.

Jakie są plusy zakupu monitora poleasingowego w firmie AMSO?

Podstawową zaletą zakupu monitora poleasingowego, jest niewątpliwie jego cena. Jeżeli zależy nam na zakupie wysokiej klasy monitora, to w przypadku nowego egzemplarza mogą to być naprawdę duże koszty, zwłaszcza jeżeli na przykład prowadzimy firmę i chcemy wymienić większą liczbę monitorów. W przypadku monitorów poleasingowych cena ta potrafi być nawet kilkukrotnie niższa niż cena zakupu nowych monitorów. Wiele osób uważa też, że zakup monitora poleasingowego równa się zakupowi elektronicznego trupa- niestety jest to mit.

Dobrym przykładem jest tutaj firma AMSO, która przed sprzedażą sprawdza każdym monitor. Ponadto na wiele swoich produktów, w tym i monitorów komputerowych, firma ta oferuje również gwarancję na sprzedawane przez siebie produkty, dzięki czemu po pierwsze wiemy, że kupujemy solidny produkt, po drugie, nawet jeżeli się on zepsuje, to w okresie gwarancyjnym zostanie on bez problemu naprawiony. Kolejną rzeczą, jaką wyróżnia firmę AMSO, jeżeli chodzi o handel monitorami poleasingowymi, to jest ich niewątpliwie ogromny wybór- w zasadzie dzięki wielu kryteriom wyszukiwania możemy bez problemu znaleźć odpowiadający nam monitor- od konkretnej marki, poprzez rozdzielczość, na podstawce kończąc.

Tak szeroki wybór pozwala na skonfigurowanie specjalistycznych zestawów monitorów przeznaczonych na przykład do monitoringu lub też dla grafików komputerowych zajmujących się na przykład specjalistyczną obróbką fotografii- warto przy tym pamiętać, że ceny nowych tego typu zestawów potrafią być stosunkowo wysokie.

Czy kupując sprzęt poleasingowy na firmę, mogę odliczyć go od podatku?

Oczywiście, że tak. Wiele osób uważa, że sprzęt używany nie może być odliczony od podatku. Jest to błąd- wystarczy do tego faktura, którą firma AMSO wystawia bez żadnego problemu. Jeżeli doliczymy do tego atrakcyjne ceny, to możemy zaoszczędzić naprawdę pieniędzy. Zakup używanego sprzętu cenią sobie też nowe firmy, które korzystają z różnego rodzaju dofinansowań, gdyż często chcą one w sposób maksymalnie wykorzystać dofinansowanie, a co za tym idzie, kupują używane monitory.

Podsumowanie

Zakup monitorów poleasingowych może być świetnym rozwiązaniem na zaoszczędzenie pieniędzy, zarówno jeżeli kupujemy monitory dla firmy, czy też chcemy kupić monitor do prywatnego użytkowania. Nie ma co się oszukiwać- komputer nie będzie działać bez monitora- nie oznacza to, jednak, że musimy kupować albo drogi nowy sprzęt, albo tani, ale z niewiadomego pochodzenia- dzięki firmie AMSO możemy za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić wysokiej klasy używane monitory komputerowe, które mają gwarancję na naprawy.