Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Internet dla firm w Orange – dlaczego warto z niego korzystać?

Internet dla firm w Orange

Artykuł sponsorowany

Dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu wpływa na wydajność pracy w Twojej firmie. Wybór odpowiedniej usługi przekłada się na jakość łącza oraz sprawną obsługę sieci. W Orange internet dla firm to duży pakiet danych, zasięg 5G i dostęp do najlepszego sprzętu. Dlaczego warto zdecydować się na tę ofertę?

Internet biurowy Orange – idealny do wynajmowanej powierzchni

Wynajmujesz biuro i nie chcesz lub nie możesz wiercić w ścianach dziur na kable do internetu? To żaden problem, bo internet dla firm w Orange jest bezprzewodowy. Wystarczy postawić modem w dowolnym miejscu w biurze i korzystać z naprawdę dużego zasięgu. Twoja strefa biurowa może liczyć nawet do 500 metrów od miejsca korzystania z usługi na terenie całej Polski.

Co więcej, Internet Biurowy od Orange możesz przetestować w swojej firmie przez 14 dni. Jeśli usługa dostępna na stronie https://www.orange.pl/male-srednie-firmy/internet-biurowy-dla-firm nie spełni Twoich oczekiwań, rozwiążesz umowę po dwóch tygodniach bez podania przyczyny.

Do dyskretnego modemu o minimalistycznym designie podłączysz do 64 urządzeń. Router obsługuje dwie częstotliwości Wi-Fi (2,4 GHz oraz 5 GHz), dlatego będziesz pobierać dane z prędkością do 300 Mb/s i wysyłać je z prędkością do 100 Mb/s. To naprawdę szybki internet do biura, który zapewnia optymalne warunki pracy.

Jaki internet do biura? Najlepiej w zasięgu 5G

Tak, dobrze widzisz – internet dla firm w Orange może działać w sieci 5G. To najnowszy standard sieci komórkowej, wydajny i niezawodny. Według specyfikacji Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego, sieć 5G jest przystosowana do działania z obciążeniem do miliona urządzeń na 1 kilometr kwadratowy. Dlatego też korzystanie z niej nie jest problemem nawet w zatłoczonym centrum dużego miasta.

Aby podłączyć się do sieci 5G z internetem dla firm, musisz spełnić cztery warunki:

  • mieć ofertę, która pozwala korzystać z technologii 5G;
  • mieć kartę SIM 4G LTE/USIM lub eSIM;
  • mieć urządzenie, które obsługuje 5G;
  • być w zasięgu sieci 5G.

Mapę zasięgu usług Orange dostępnych w technologii 5G również znajdziesz na stronie internetowej operatora.

Internet dla firm z wysokiej jakości sprzętem

W Orange masz do wyboru trzy pakiety danych w ofercie dla firm: Internet Biurowy, Internet Biurowy 5G oraz Internet Biurowy Premium. To właśnie z tym ostatnim możesz wraz z abonamentem wziąć na raty wysokiej klasy sprzęt, który jeszcze bardziej usprawni pracę w Twojej firmie. Korzystaj z wydajnych routerów i dobrych laptopów z internetem dla firm od Orange.