Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Kosze wielkanocne dla pracowników – co powinno się w nich znaleźć?

paczki

W powietrzu czuć zapach wiosny, a w sklepach można zobaczyć już pierwsze pisanki i zajączki. To sygnał, że Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. To również czas, by rozejrzeć się za upominkami dla swoich pracowników. Nawet drobny podarunek będzie znaczył więcej niż tysiąc słów. Zadbaj o pozytywną atmosferę w pracy i sprezentuj swoim podwładnym niezapomniany upominek.

Wręczanie prezentów ma znaczenie

Jak wiesz, każdy z nas lubi być obdarowywany. Nie chodzi nawet o sam prezent, ale o gest. Tak, jak w codziennym życiu, podobnie bywa i w pracy. Jeśli podarujesz świąteczne upominki swoim pracownikom, z pewnością zostanie odebrane to jako bezinteresowny gest, który wpłynie pozytywnie na wiele aspektów w miejscu pracy. Jakie korzyści możesz zyskać jako pracodawca? Po pierwsze, pracownicy poczują się docenieni i wyróżnieni, a to może przełożyć się na większą motywację do działania oraz większe zaufanie do szefa. Po drugie, zadowolony zespół, to zgrany zespół. Wręczanie upominków pomoże Ci “przełamać lody” i wprowadzi pozytywną atmosferę. Każdy chce się czuć komfortowo tam, gdzie spędza większość swojego czasu.

Pomysł na wielkanocny upominek dla pracowników

Rynek obfituje w rozmaite prezenty dla firm. Często pracodawcy przy wyborze podarunków dla podwładnych skłaniają się w stronę praktycznych rzeczy takich jak np. artykuły biurowe, czy kubki z logo firmy. Powoli staje się to jednak przeżytkiem. Zgadzamy się, że praktyczne prezenty są jak najbardziej trafione, jednak warto rozejrzeć się szerzej i poszukać czegoś mniej oczywistego. Zamiast kupować swoim pracownikom kolejne notatniki, długopisy, czy bony upominkowe, podaruj im uniwersalne kosze wielkanocne z najlepszymi produktami. Świąteczne kosze wielkanocne zawierają całą gamę przeróżnych artykułów spożywczych, które można wykorzystać. Dając swoim pracownikom tego typu upominek, masz pewność, że nic się nie zmarnuje, bo przecież słodyczami można się podzielić lub zajadać je w samotności, a aromatyczną kawą można delektować się każdego poranka. Jak widać, kosze wielkanocne mają same zalety!

wielkanocne-prezenty

Idzie Wielkanoc, czyli co powinno znaleźć się w prezentowym koszyczku?

W zasadzie to, co będzie znajdowało się w koszach wielkanocnych dla pracowników, zależy od fantazji producenta oraz wielkości budżetu pracodawcy. Najczęściej w tego typu świątecznych podarunkach kryją się najlepsze słodkości, czekolady, pralinki, ciasteczka, kawy i herbaty, syropy, alkohole oraz cukierki, czy przetwory. Są to produkty, które śmiało można wykorzystać w swojej kuchni lub poczęstować nimi przybyłych gości. Najwięksi smakosze prawdopodobnie nie będą mogli się im oprzeć, dlatego słodkości pójdą w ruch już w pracy. Efektowne i czarujące kosze wielkanocne dla pracowników można znaleźć w serwisie Paczuchy.pl. Jest tam mnóstwo propozycji wielkanocnych podarunków. Każdy pracodawca znajdzie upominek idealny dla swoich podwładnych, a do tego dostosowany do finansów firmy. Wielkanocne zestawy prezentowe robią wrażenie już na pierwszy rzut oka – gustowne opakowanie i tajemnicza zawartość kuszą potencjalnych właścicieli. Dużym plusem tego typu upominków jest to, że są one gotowym do wręczenia prezentem.