Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Lunch w Bielsku-Białej. Gdzie warto wybrać się z kontrahentem lub znajomymi?

Lunch w Bielsku-Białej.

Szybki posiłek w trakcie przerwy obiadowej w pracy pozwala zregenerować siły, które od rana zdążyły się już nieco wyczerpać. Nie musi to być fast food – w Bielsku-Białej nie brakuje restauracji, które mają w karcie smaczne, lekkie i szybkie do zjedzenia dania obiadowe.

Mało czasu na obiad?

Wczesnym popołudniem tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na trzydaniowy posiłek. W lunchowym menu królują szybkie przekąski, nierzadko zjadane „w locie” pomiędzy jednym zadaniem a drugim. Mimo to nie warto sięgać po niezdrowe zapychacze, które nie dostarczają organizmowi wartościowych składników ani nie zapewniają energii na resztę dnia. Co można zjeść zamiast słodyczy, słonych przekąsek czy fast foodów? Znacznie zdrowszym i bardziej sycącym wyborem będzie zupa, sałatka z białkowym dodatkiem (np. kurczakiem, rybą, serem, tofu) czy kanapka z porcją warzyw i wędliną lub serem. Taki lunch w Bielsku-Białej można zjeść chociażby w restauracji Magenta Colorfood & Liquids.

Kulinarna podróż w czasie pracy

Tęsknota za rozgrzaną od słońca Andaluzją czy malowniczą Toskanią najbardziej daje się we znaki podczas monotonnego dnia w pracy. Co zrobić, żeby choć na chwilę poczuć wakacyjny klimat? Można wybrać się na lunch i skosztować specjałów zagranicznej kuchni. Na taką okoliczność restauracja Magenta Colorfood & Liquids proponuje m.in. sycącą tortillę z warzywami, krewetki z bagietką oraz szaszłyki z hiszpańską kiełbasą chorizo i pomidorkami. Dzięki takim specjałom lunch w Bielsku-Białej będzie smakował jak wakacyjny posiłek w restauracji położonej nad brzegiem Morza Śródziemnego. Kto wie, być może przerwa na obiad będzie inspiracją do kolejnej podróży?

Biuro w restauracji

Brak czasu na przerwę na lunch? To też da się zorganizować! O ile charakter pracy na to pozwala, można chwilowo przenieść swoje biuro do restauracji. Oczywiście nie każdy lokal będzie odpowiedni – warto poszukać takiego, który zapewnia kameralną przestrzeń do pracy, mocną kawę oraz darmowe WiFi. Jeśli chodzi o menu, wskazane będą proste i jednocześnie wartościowe przekąski, które można szybko zjeść bez odrywania się od pracy.

Miejsce na lunch z przyjaciółmi

Spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi trzeba uczcić czymś specjalnym – na przykład wspólnym wypadem do dobrej restauracji. Jaki lokal wybrać, żeby wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni? Oto kilka ważnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę:

  • różnorodne menu z potrawami mięsnymi, wegetariańskimi i wegańskimi;
  • zróżnicowane i przystępne ceny;
  • kameralne warunki sprzyjające rozmowie;
  • duże stoliki (w przypadku większej grupy).

Lunch w Bielsku-Białej w towarzystwie przyjaciół nie musi kończyć się na napełnieniu brzuchów. Warto wybrać taką restaurację, gdzie po posiłku można spędzić jeszcze trochę czasu przy kawie czy zimnych napojach. Ważne też, aby lokal zachęcał do pozostania na dłużej – duże znaczenie mają tutaj sympatyczny personel, dobra muzyka i… wygodne meble.

Dobry adres na lunch w Bielsku-Białej

W stolicy Beskidu Śląskiego jest wiele miejsc, w których można zjeść lunch podczas pracy czy przy okazji wypadu z przyjaciółmi. Jednym z nich jest Magenta Colorfood & Liquids, restauracja zlokalizowana pod adresem ul. Przekop 10 w Bielsku-Białej. Dużym atutem lokalu jest dogodne położenie w Śródmieściu, rzut beretem od bielskiego rynku – nie trzeba więc jechać przez całe miasto, żeby wyskoczyć na szybki lunch.

Restauracja oferuje typowo lunchowe menu z bogatym wyborem przekąsek, kanapek i szybkich do zjedzenia potraw. Spotkaniom w większej grupie sprzyjają gotowe zestawy przekąsek i akcje promocyjne. Zapracowani mogą skorzystać z wygodnej przestrzeni do pracy i bezpłatnego WiFi. Z kolei ci, którzy wolą naładować akumulatory, mogą zjeść posiłek w kameralnych strefach lub na zewnątrz. Ponadto w restauracji można zamówić dania na wynos i z dostawą – to świetna opcja dla tych, którzy nie mogą wyrwać się z pracy.

Osoby, które chcą zjeść lunch w Bielsku-Białej, mogą wybrać się do Magenta Colorfood & Liquids w godzinach od 12:00 do 17:00 (od poniedziałku do piątku). Oczywiście można zostać tu dłużej, ponieważ lokal otwarty jest do 22:30 od niedzieli do czwartku, do 01:30 w piątki, a w sobotę nawet do 3:30!

Więcej informacji o lokalu można uzyskać: