Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Motoryzacja Technologie

Mercedes GLC i GLC Coupe – nowe modele już w lipcu

mercedes GLC

Mercedes to marka pojazdów kojarzących się z innowacyjnym wyglądem oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nie można ukryć także wysokiej ceny jaką musimy zapłacić za komfort i wygodę jaką oferuje producent. Przyjrzyjmy się najnowszym modelom jakim jest Mercedes GLS i Mercedes GLC Coupe.

Mercedes GLC

Najnowszy model Mercedesa GLC to imponujący design oraz intuicyjny system multimedialny MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Model ten może być doskonałym rozwiązaniem dla naszej firmy. Reprezentacyjny wygląd oraz innowacyjny wygląd zwróci z pewnością uwagę każdego. Dodatkowo, zaawansowana elektronika dba o wygodę i bezpieczeństwo jazdy.

glc i glc coupeMercedes GLC posiada 4-cylindrowy silnik najnowszej generacji co czyni go najnowocześniejszym, dotąd niespotykanym rozwiązaniem, pozostawiającym poprzednie rozwiązania daleko w tyle. Do nowych opcji wyposażenia możemy zaliczyć reflektory diodowe MULTIBEAM LED oraz DYNAMIC BODY CONTROL. Ekskluzywne auto posiada dodatkowy katalizator selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) z katalizatorem nieprzereagowanego amoniaku (ASC) w układzie wydechowym.

Mercedes GLC jest dostępny z zawieszeniem DYNAMIC BODY CONTROL, dzięki czemu płynnie reguluje tłumienie przedniej i tylnej osi.

Mercedes GLC Coupe

glc coupeNajnowsze modele Mercedesa posiadają najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy oraz pakiet wspomagający bezpieczeństwo jazdy.
Mercedes GLC i GLC Coupe wyposażono w system audio-nawigacyjny MBUX, który dostosowuje się do zwyczajów użytkownika, a to dzięki sztucznej inteligencji. Asystent wnętrza ( cena 1694 złote ) potrafi rozpoznać ruchy rąk oraz interpretować funkcje, które chcemy obsługiwać.

Premiera i cena Mercedesa GLC

Premiera rynkowa najnowszego modelu Mercedesa GLC będzie miała miejsce w lipcu 2019 roku.
Ile kosztuje Mercedes GLC i Mercedes GLC Coupe? Ceny modeli rozpoczynają się od 175 000 zł i tyle musimy zapłacić za wariant GLC 200 d. Za wariant GLC Coupé 200 zapłacimy 200 900 zł. Samochody można zamawiać u dealerów, a ich dostawy zaczną się w lipcu 2019 roku.