Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Firma

Międzynarodowe Targi Poznańskie – Targi w listopadzie 2018 roku

targi

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce spotkań przedsiębiorców i osób zainteresowanych najnowszymi technologiami związanymi z branżą. Do końca roku został nieco ponad miesiąc, ale przed nami jeszcze 4 wydarzenia. Poniżej przedstawiamy listę wydarzeń które odbędą się jeszcze w listopadzie.

Targi Optyczne OPTYKA 2018

Targi optyczne Optyka 2018 to pomysł i realizacja Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poprzednie wydarzenie zebrało 128 wystawców, którzy zaprezentowali blisko 400 marek. Podobnie jak w poprzednich latach nie zabraknie innowacyjności oraz porad przekazywanych na konferencjach. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z kursów i wydarzeń, a co za tym idzie współpraca z ośrodkami naukowymi, Wystawcami, a także mediami.

Termin: 23-14 listopada 2018

CAVALIADA POZNAŃ 2018

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich

Targi CAVALIADA POZNAŃ 2018 to miejsce gdzie spotkają się osoby interesująca się jeździectwem i hodowlą koni. Na wydarzeniu nie zabraknie pokazów i atracji dla dzieci. Targi potrwają 4 dni, zobaczony na nich między innymi:
– Eliminacje Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej
– Rozgrywki jeździeckie młodych koni
– Przejazdy zaprzęgów
– Rywalizacja dzieci na kucach

Termin targów: 29.11-02.12.2018

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2018

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy lubią obcować ze sztuką. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne warsztaty artystyczne.

Na targach znajdziemy:

Strefę ART & CRAFT – Gotowe przedmioty wykonywane przez artystów i rzemieślników takie jak , szkło, ceramika, galanteria skórzana, rzeźba czy malarstwo.
Strefa FASHION – BEZLIQ to miejsce dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań. Zaprezentują oni swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.
Strefa MATERIALS – miejsce do zaprezentowania wszelkich narzędzi potrzebnych do rękodzieła.
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to także warsztaty i pokazy na których uczestnicy będą się uczyć technik artystycznych.

Termin targów: 30.11-02.12.2018

Narodowa Wystawa Rolnicza 2018

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało Narodową Wystawę Rolniczą.
Wydarzenie odbędzie się w trzech pawilonach zlokalizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Pawilon nr 7 to miejsce w którym uczestnicy zobaczą i skosztują wysokiej jakości potrawy. Nie zabraknie pokazów kulinarnych, degustacji czy konkursów i zabaw dla dzieci.
Pawilony 8 i 8A to miejsca w których znajdziemy ekspozycję współczesnych i historycznych maszyn rolniczych. Zaprezentowana zostanie najnowsza technologia ułatwiająca nawożenie ( drony ). Nie zabraknie także zwierząt polskiej hodowli, takich konie, króliki, owce, kozy, drób oraz bydło ras mlecznych i mięsnych.

Termin targów: 30.11-02.12.2018

Powiązane artykuły

Banking Tech i Security – bezpieczeństwo w bankowości

teoriabiznesu.pl

Targi eTradeShow dla branży e-commerce

teoriabiznesu.pl

Premierowa edycja targów B2B Kids Trade Show

teoriabiznesu.pl