Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Opakowania na świąteczne prezenty z logo Twojej firmy

woreczek-wino-logo-kod-qr-768x512

Lubi je dostawać każdy. Mogą one być bardzo cenne, albo mieć wartość symboliczną. Są doskonałą formą na wyrażenie sympatii do drugiej osoby. Jak się jednak okazuje – prezenty, bo nich tu mowa – doskonale sprawdzają się także w sferze biznesowej. W jaki sposób?

Firmowe prezenty to istotny element, który buduje wizerunek firmy jednocześnie stanowiąc jej  reklamę. Mogą one przybierać formę drobnych upominków, gadźetów, ale także artykułów spożywczych takich jak na przykład czekolady. Już wkrótce doskonałą okazją na umocnienie wizerunku firmy będą zbliżające się święta. Coraz więcej firm oferuje personalizację prezentów, dzięki czemu wpływa to na pozytywny odbiór przez klienta.

Wybór prezentu

Wybór prezentu nie zawsze należy do łatwych, ale należy pamiętać, że upominki zarówno dla pracowników, jak i klientów nie musza być drogie. Wręczając upominek dajemy dowód wdzięczności dla drugiej osoby.  Pracodawcy decydują się na zakup większej ilości gadżetów dzięki czemu znacznie ograniczają koszty.

Wybór prezentu to jednak nie wszystko. Musi on być starannie przygotowany, na co składa się między innymi  odpowiednie opakowanie. Dużą popularnością cieszą się opakowania  z oryginalnym nadrukiem, które mogą zawierać nadruk, napis i logo firmy. Przykładem może być sklep internetowy  https://saketos.pl oferujący takie produkty jak na przykład:

  • Woreczki z szybkim i łatwym zamknięciem
  • Worki z szybkim i łatwym zamknięciem
  • Torby zakupowe z uchwytami
  • Worki z uchwytem
  • Woreczki z oczkiem
  • Kalendarze adwentowe
  • Dodatki i dekoracje

Opakowania na świąteczne prezenty dla firm

W co zaparkować prezent, aby wyglądał on estetycznie i oryginalnie, a na dodatek zawierał unikalny i spersonalizowany nadruk, lub logo firmy? Z pomocą przychodzą woreczki materiałowe. Są one trwalsze od woreczków papierowych, przez co można je wykorzystać ponownie, na przykład podczas zakupów, lub jako podręczny ogranizer. Posiadają szybkie zamknięcie, dzięki czemu zapakowanie upominków, jak i ich odpakowanie nie zajmie dużo czasu.

Logo to nie wszystko

Woreczki materiałowe są doskonałym nośnikiem reklamy, a to ze względu na możliwość zamieszczenia znacznie większej ilości informacji o firmie, niż tylko samo logo. Nadruk może zawierać także dane kontaktowe – w tym telefon i adres strony internetowej – a także kod QR.

Dlaczego w ogólne wręczać prezenty firmowe?

Podsumowując, wręczanie prezentów podczas szczególnych okazji, wpłynie bardzo pozytywnie na relacje z obecnymi i przyszłymi kontrahentami. Lubi je dostawać każdy, a jeśli są one dobrze przemyślane, mogą wpłynąć na przyszłe decyzje biznesowe. Pamiętać należy o odpowiednim opakowaniu, które może zawierać logo firmy i pozostałe informacje o przedsiębiorstwie.