Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Problemy z rekrutacją? Zatrudnij agencję pracy!

agencja pracy

Uzupełnienie braków kadrowych poprzez zatrudnienie nowych pracowników to spore wyzwanie, z którym każdy przedsiębiorca musi w pewnym momencie się zmierzyć. Samodzielne pozyskiwanie osób o odpowiednich umiejętnościach i kwalifikacjach może być kłopotliwe, zająć dużo czasu i wymagać nakładów finansowych. W mieście takim jak Warszawa znalezienie pracownika wcale nie jest łatwiejsze, bo konkurencja nie śpi, a działy HR pracują pełną parą. Dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej agencji pracy.

Czy opłaca się zatrudnić agencję pracy?

Szukanie pracowników na własną rękę wcale nie jest tańsze, niż wynajęcie agencji – choć pozornie mogłoby się tak wydawać. Przeprowadzenie procesu rekrutacji wymaga zaangażowania nowych osób lub powierzenia tego zadania obecnym pracownikom, na czym z pewnością ucierpią ich dotychczasowe obowiązki. Sama procedura potrafi zająć o wiele dłużej, głównie z uwagi na brak kontaktów i konieczność szukania kandydatów poprzez różne portale internetowe. W tym czasie nieobsadzone stanowiska generują jedynie straty, które ponosi przedsiębiorca.

Zatrudnienie agencji pracy w Warszawie pozwala na odciążenie działu HR i jest gwarancją sukcesu w niemal każdym przypadku. Profesjonalni rekruterzy o wiele szybciej przeprowadzą rozmowy, zadadzą właściwe pytania oraz zwrócą uwagę na dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Dzięki bogatemu doświadczeniu są oni w stanie dużo sprawniej wyłuskać z całego grona kandydatów te osoby, które dla przedsiębiorcy będą stanowić wartościowy nabytek.

Zbuduj idealny zespół z AB OVO Solutions

W AB OVO Solutions stawiamy na połączenie profesjonalizmu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Rekrutacją na terenie Warszawy zajmujemy się już od paru lat, dzięki czemu możemy pochwalić się znajomością lokalnego rynku oraz szerokimi kontaktami. Proces poszukiwania pracowników rozpoczynamy od zebrania wywiadu, tak aby pozyskiwane przez nas osoby były w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów.

Oprócz standardowej rekrutacji oferujemy szereg usług dotyczących zatrudnienia, w tym:

  • outsourcing pracowników – czyli wypożyczenie ich na wyznaczony czas bez konieczności zatrudniania w przedsiębiorstwie,
  • pracownicy tymczasowi – rozwiązanie, z którego chętnie korzystają firmy przy większych zleceniach lub w sezonach wakacyjnych i świątecznych,
  • rekrutacje specjalistów – znajdowanie i pozyskiwanie osób, które mogą pochwalić się określonym wykształceniem oraz umiejętnościami praktycznymi,
  • serwis on-site – wsparcie dla pracowników tymczasowych oraz działów HR,
  • pracownicy z Ukrainy – rekrutacje dużych grup lub pojedynczych osób zza wschodniej granicy,
  • try&hire – wydłużenie okresu próbnego, tak aby dać czas przedsiębiorcy na przetestowanie pracownika w różnych sytuacjach.

Agencja Pracy AB OVO Solutions działa także na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Powiązane artykuły

Cytaty motywujące – Elon Musk

teoriabiznesu.pl

Oferta pracy – recepcja

teoriabiznesu.pl

Jakiej pracy szuka „Pokolenie Z”?

teoriabiznesu.pl