Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Franczyza

Studio Synergy na Targach Franczyza EXPO 2021

Studio-Synergy

Studio Synergy będzie jednym z wystawców podczas zbliżających się Targów Franczyza EXPO w Warszawie. W tę sobotę, odwiedzając stanowisko franczyzodawcy będzie można zobaczyć pokazowy trening EMS oraz poznać ofertę biznesową Studio Synergy Franchise.

Studio Synergy na Targach Franczyza EXPO

W ten weekend odbędą się jedne z największych targów franczyzy w Polsce – Franczyza EXPO 2021. Wśród 150 wystawców, swoje stanowisko będzie mieć krakowska sieć EMS – Studio Synergy. Firma jest prekursorem w tej konkretnej dziedzinie w Małopolsce od 2015 roku. W ciągu tego roku firma zyskała czterech franczyzobiorców. Wraz z macierzystymi klubami, sieć posiada 7 punktów na mapie Polski.
W treningu EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne do wywołania kontrolowanych skurczy mięśni. Specyfiką tego treningu jest czas trwania – 20 minut, raz w tygodniu. Aktywność ta pobudza 90% mięśni, a jeden trening odpowiada trzem sesjom na siłowni.

Trening EMS wywodzi się fizjoterapii, a branża ta rozwinęła się w Niemczech, a następnie w rejonie Zachodniej Europy. Jedna z największych sieci EMS w u naszych zachodnich sąsiadów posiada 300 punktów i stale rośnie, z czego wynika ogromne zapotrzebowanie na tę usługę.
Ze względu na kameralny klimat usługi (dwie osoby ćwiczące z trenerem personalnym), biznes zyskał popularność w Polsce w czasie pandemii. Stąd ogromne zainteresowanie treningiem EMS w ciągu ostatniego roku. Innowacyjny, 20-minutowy trening przyciągnął zapracowanych, którzy mają niewiele czasu na aktywność fizyczną.

Franczyzodawców można spotkać już w tę sobotę na Targach Franczyza EXPO. Zainteresowani mogą na żywo obejrzeć trening personalny EMS przeprowadzony przez profesjonalistów. Będzie również możliwość rozmowy o franczyzie Studio Synergy z Bartłomiejem Stankiem oraz Patrycją Suchojad – dyrektorami ds. rozwoju franczyzy. Podczas wydarzenia zostanie również przedstawiona oferta biznesu dla mniejszych miejscowości, do 100 tys. mieszkańców.

W 2020 roku koncept franczyzowy Studio Synergy zajął I miejsce w kategorii Debiut Roku podczas Franchising Awards – nagród przyznawanych podczas Targów Franczyza EXPO.

Targi Franczyza EXPO odbędą się 4 września, w godz. 10.00 – 17.00 w Business Club w PGE Narodowy, przy al. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Powiązane artykuły

Targi Franczyza Expo 2021 – Poznaj ponad 100 sprawdzonych rozwiązań na biznes

teoriabiznesu.pl

7 marca 2020 na PGE Narodowym odbędą się Targi Franczyza Expo 2020

teoriabiznesu.pl

Targi Franczyza Expo 2021 – biznes bezpieczny, pewny i wypróbowany?

teoriabiznesu.pl