Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Internet

Polskie sklepy, w których Black Week zapowiada się najciekawiej!

Black Week

Black Week to wielkie, światowe święto wyprzedaży, które jest ewolucją „czarnego piątku” wypadającego na 27 listopada. Sklepy postanowiły jednak wyjść naprzeciw oczekiwań klientów, doprowadzając do powszechnego rozszerzenia trwania promocji do tzw. „Czarnego Tygodnia”, którego termin wypada w Polsce od dnia 23 do 29 listopada. Jest to najlepszy okres, by zdecydować się na długo odwlekane zakupy, gdyż istnieje bardzo duża szansa, że interesujące nas rzeczy pojawią się na wyprzedaży. Oferta kilku firm szczególnie przyciąga oko, warto więc żebyśmy szerzej zapoznali się z ich ofertami.

TaniaKsiążka.pl

Księgarnia internetowa Tania Książka wprowadziła już gorące zapowiedzi swojej tygodniowej oferty. Przewidywana obniżka cen książek z okazji Black Week może wynieść nawet 80%, co na pewno ucieszy fanów literatury, przygotowujących się już na długie, zimowe wieczory. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie gatunki jak romanse, erotyki, kryminały, sensację, thrillery i fantastyka. Kategorii jest tak dużo, że każdy może znaleźć coś dla siebie, także najmłodsi w sekcji „Książki dla dzieci”. Stali klienci mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do kolejnych rabatów, oraz zniżkę w sklepie Bee.pl.

Osoby, które nie zdążyły kupić jeszcze bestsellerów z roku 2020, będą mogły dokonać tego w czasie trwania Black Week po mocno obniżonej cenie! Dzięki zmniejszeniu progu dostawy do paczkomatów do kwoty 99 zł i wielkim zwieńczeniu Czarnego Tygodnia totalną wyprzedażą w dniach 29 i 30 listopada Tania Książka zdecydowanie zasługuje na miejsca w naszym zestawieniu.

Morele.net

Nie mogło oczywiście zabraknąć firmy Morele, która od wielu lat znajduje się w czołówce sklepów oferujących sprzęt elektroniczny i niezbędne akcesoria. Podczas trwania Black Week, na stronie pojawiać się będą codziennie nowe, wyselekcjonowane oferty, które będą zawierać sprzęt po bardzo obniżonej cenie.

Sama marka chwali się, że łączna suma rabatów przekroczy milion złotych, co dosadnie wyraża rozmiary promocji, na które niecierpliwie oczekują gracze i miłośnicy sprzętu elektronicznego. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wymianą procesora, zakupem słuchawek gamingowych lub przenośnego głośnika – warto zdecydować się na to w czasie trwania totalnej wyprzedaży na Morele.net.

Reserved

Polski gigant na rynku marki odzieżowej wprowadza wyprzedaż większości linii odzieżowych o 20, 30, a nawet 40%. Klienci, którzy zapisali się dodatkowo do newslettera, mogą liczyć na obniżone zakupy nawet o -50%! Reserved od wielu lat słynie, z hucznego świętowania z okazji Black Friday i Black Week, jednak w tym roku ilość kolekcji i produktów na przecenie, może przyciągnąć nawet niezdecydowanych interesantów.

Listopad jest dodatkowo jednym z lepszych miesięcy na wymianę swojej garderoby, gdyż t-shirt i lekkie spodnie zamienić trzeba na zimowy płaszcz, wysokie buty, ciepłą czapkę i szalik. A przy tym każdy z nas chciałby prezentować się z klasą. Zapisując się do klubu i uzyskując kod rabatowy, będziesz mógł już przed czasem wybrać odpowiednią stylizację i dokonać zamówienia w czasie trwania promocji!

Powiązane artykuły

Black Friday – Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów apeluje o czujność

teoriabiznesu.pl