Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania?

ubezpieczenie

Chcąc wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, często nie wiemy, na co zwrócić uwagę, komu zaufać, czym się kierować. Z polisą Bezpieczny Dom nie ma takiego problemu. Polisa firmy TUZ Ubezpieczenia zajęła pierwsze miejsce w opublikowanym dzisiaj rankingu dziennika „Rzeczpospolita” najlepszych ubezpieczeń domów i mieszkań, a w tym roku została już nagrodzona Godłem „Teraz Polska” i zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

 – To bardzo miłe, że ciężka praca twórców produktu i jego opiekunów przyniosła tak wspaniały efekt. Gdy dwa lata temu zaczynaliśmy pracę nad tym projektem, chcieliśmy, żeby był wyjątkowy, przyjazny, taki naprawdę do polubienia – mówi Dawid Piasecki, członek Zarządu TUZ Ubezpieczenia, który był głównym inicjatorem starań o Godło „Teraz Polska”, zwolennikiem udziału w konkursach i w prestiżowych rankingach oraz starań o poprawę jakości i wizerunku firmy i produktów. – Bezpieczny Dom powstał przy udziale wielu naszych klientów, naszych agentów, menedżerów sprzedaży i pracowników. Szerokie konsultacje z naszą siecią sprzedaży wniosły wiele dobrego do tego produktu. To właśnie współpraca grupy zaangażowanych fachowców sprawiła, że powstało takie wyjątkowe na polskim rynku ubezpieczenie.

 Główną autorką produktu i koordynatorką prac nad powstaniem Bezpiecznego Domu była Magdalena Stefan z Departamentu Ubezpieczeń TUZ Ubezpieczenia.

 – Ubezpieczenie Bezpieczny Dom zostało stworzone z myślą o naszych rodzinach i miało odpowiadać na potrzeby naszych Klientów w nieustannie zmieniającym się świecie. W prace nad powstawaniem tego ubezpieczenia włożyłam całe serce, więc jako twórca produktu jestem zaszczycona, że produkt został doceniony Godłem „Teraz Polska” – mówiła tuż po przyznaniu Godła „Teraz Polska” firmie TUZ Ubezpieczenia. Teraz dodaje: – Kolejny raz potwierdza się, że zrobiliśmy coś wyjątkowego. Nie ma przypadku w tym, że po otrzymaniu znaku „Teraz Polska” Bezpieczny Dom jest doceniany i nagradzany przez kolejne bardzo opiniotwórcze i niezależne podmioty, takie jak dziennik „Rzeczpospolita”, a wcześniej między innymi przez „Gazetę Ubezpieczeniową” i „Gazetę Finansową”. Myśląc o wyborze najlepszego ubezpieczenia, wybór powinien być prosty.

 Bezpieczny Dom to pełne ubezpieczenie domu lub mieszkania, rodziny lub bliskich, a nawet kotów lub psów.

***

TUZ Ubezpieczenia to nazwa marki należącej do polskiego TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, które powstało w 2003 roku. Przez 19 lat działalności na rynku finansowym TUZ TUW stało się zakładem ubezpieczeń cieszącym się uznaniem i zaufaniem klientów. Towarzystwo działa w segmencie ubezpieczeń majątkowych i osobowych i corocznie uzyskuje jedną z najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku. TUZ Ubezpieczenia w 2022 roku został wyróżniony Godłem „TERAZ POLSKA”. Bezpieczny Dom to jedyne ubezpieczenie nagrodzone w XXXII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Polisa firmy TUZ Ubezpieczenia zajęła również  pierwsze miejsce w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” najlepszych ubezpieczeń domów i mieszkań.