Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

mBank z nocną przerwą techniczną w ten weekend

mbank

W ten weekend, a dokładnie z 20 na 21 lipca, klienci mBanku muszą przygotować się na przerwę techniczną. Jak informuje bank, część usług nie będzie dostępna. Z jakich usług nie skorzystają klienci mBanku?

Usługi niedostępne podczas przerwy technicznej

  • Od godziny 02:30 do 07:30 klienci mBanku nie wypłaca gotówki za pomocą karty, oraz nie skorzystają z opcji wpłacenia gotówki za pomocą wpłatomatu.
  • W godzinach 02:30 do 09:00 nie będzie działać bankowa aplikacja mobilna oraz serwis transakcyjny. Oznacza to, że wszystkie usługi wykonywane za pomocą tych kanałów nie będą dostępne.
    Między godziną 2:00 a 9:30 klienci banku nie złożą żadnego wniosku.
  • Przerwa techniczna nie ominie także usługi mLinia. Będzie ona czynna podczas prac konserwacyjnych, umożliwi kontakt z Ekspertem online, jednak poprzez ten kanał klient nie zrealizuje żadnej transakcji.
  • Przerwa techniczna nie ominie także klientów z obszaru MSP i Korporacje, którzy od godziny 2:30 do 7:30 nie skorzystają z usług świadczonych za pomocą kart. Kanały dostępu takie jak tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Wszystkie pilne przelewy należy wykonać odpowiednio wcześnie. Dodatkowo zalecane jest, aby wypłacić gotówkę wcześnie, ponieważ dostęp do niej może być utrudniony lub niemożliwy.

Powiązane artykuły

Santander Bank i ING – co nie zadziała w weekend

teoriabiznesu.pl

Santander Bank – nie działają niektóre usługi, w tym aplikacja mobilna

teoriabiznesu.pl

Santander, mBank i PKO ostrzegają przed fałszywymi wiadomościami SMS

teoriabiznesu.pl