Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Reklama Technologie

Fabryka Cyfrowych Przemian – nowoczesne rozwiązania dla produkcji

Fabryka Cyfrowych Przemian

Projekt Fabryka Cyfrowych Przemian ma za zadanie przybliżyć zastosowanie technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję do optymalizacji i automatyzacji sektora produkcyjnego.

Fabryka Cyfrowych Przemian – Finał

Na żywo, 12 grudnia 2018 roku w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie eksperci, którzy od września prezentowali swoje innowacyjne rozwiązania przeprowadzą pokazy z wykorzystaniem technologii, o których opowiadali. Uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać na temat integracji IT z procesami produkcyjnymi.

Eksperci opowiedzą o trendach i nowych rozwiązaniach technologicznych wspierających produkcję. Przybliżą czym jest model predykcyjny i jak wykorzystać go do monitorowania i konserwacji maszyn. Zaprezentują systemy wizyjne zintegrowane z robotami i systemem ERP, które rozpoznają przedmioty i na podstawie zebranych informacji oceniają z jakiej jakości wyrobami mają do czynienia.

Aktualności związane z wydarzeniem możemy śledzić na stronie www.fabrykacyfrowychprzemian.pl oraz na portalach społecznościowych:

Bezpłatna rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja pod adresem: http://www.fabrykacyfrowychprzemian.pl/ – Warto się zarejestrować już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy wydarzenia

Microsoft Polska która działa w branży nowych technologii, takimi jak usług w chmurze obliczeniowej. Oferuje aplikacje i urządzenia, dzięki którym osoby prywatne oraz instytucje i przedsiębiorstwa mogą rozwijać swój potencjał.
ANEGIS jest jedną z europejskich firm wdrażających rozwiązania cyfrowej transformacji. Integruje systemy przedsiębiorstw z zaawansowanymi aplikacjami Microsoft, które optymalizują i automatyzują procesy biznesowe.

Powiązane artykuły

National Sales Congress – Czym jest innowacyjne podejście do sprzedaży?

teoriabiznesu.pl

Targi Franczyza EXPO 2021 – sprawdzony pomysł na biznes

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference z Jurkiem Owsiakiem – Twórcą Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

teoriabiznesu.pl