Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Franczyza

Targi Franczyza Expo 2019 – międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców

Targi franczyza expo

2 marca 2019 roku odbędzie się premierowa edycja Targów Franczyza Expo. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Targi Franczyza Expo 2019 to międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes.

Korzyści dla zainteresowanych franczyzą

Organizator przygotował kilka propozycji, mających przedstawić przyszłemu franczyzobiorcy korzyści jakie daje tego typu współpraca.

Targi Franczyza Expo 2019 to:

Strefa wystawiennicza to 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców.
Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji
Akademia Franczyzy to konferencja, gdzie liderzy franczyzy opowiedzą m.in. jakie są źródła siły i słabości w negocjacjach, jakimi kanałami dotrzeć do klientów, czy jak negocjować warunki umowy.
Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcom. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną ułatwia nawiązanie współpracy.
Networking biznesowy prowadzony przez Grzegorza Turniaka i Akademie Rekomendacji – to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz dotarcie do nawet najtrudniejszych klientów.
Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców, gdzie jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 6 kategoriach.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie.

Więcej informacji o programie i biletach znajdziemy na www.FranczyzaExpo.pl

Targi Franczyza Expo 2019

Podsumowując, Targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Kup bilet: https://franczyzaexpo.pl/bilety/

Powiązane artykuły

Liderzy E-Mobility na konferencji MOVE

teoriabiznesu.pl

XI Międzynarodowa Konferencja SIM – Od kryzysu do sukcesu

teoriabiznesu.pl

E-Faktura w Polsce– bezpłatny webinar

teoriabiznesu.pl