Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

iWL250 – Jeden z najpopularniejszych mobilnych terminali płatniczych na rynku

ingenico iwl250

Płatności bezgotówkowe stały się codziennością. Pandemia oraz zmiany w przepisach polskiego prawa sprawiły, że obecnie nawet niewielkie biznesy planują zakup terminali płatniczych. Co więcej firmy, które już korzystały z tego rozwiązania zastanawiają się nad wyborem nowocześniejszych, bardziej dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań. Przedstawiamy więc model mobilnego terminalu płatniczego, który cieszy się ogromną popularnością. Jest bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – niezależnie od tego czy mówimy o przedsiębiorcach, czy o klientach. Sprawdźmy więc, czym się wyróżnia.

iWL250 – co to jest za model?

Zanim przyjrzymy się nieco bliżej modelowi iWL250 warto przypomnieć czym właściwie jest terminal mobilny. Jak możemy się domyślać jest to urządzenie, które pozwala nam na realizowanie płatności bezgotówkowych. W przeciwieństwie do standardowych modeli terminali, które często widzimy choćby w supermarketach jest on mobilny, czyli pozbawiony okablowania. Łączność w takich modelach terminali płatniczych osiągana jest za pośrednictwem GPS i karty SIM lub przez sieć Wi-Fi. Co oznacza to w praktyce? Maksymalną swobodę. Z takiego rozwiązania mogą bowiem korzystać również osoby, które świadczą swoją ofertę w różnych miejscach lub w domach klientów. Wystarczy nam niezwykle sprawne a przy tym niewielkie urządzenie by płatność bezgotówkowa była opcją zawsze dostępną pod ręką.

Co warto wiedzieć o tym modelu?

Terminal mobilny iWL250 to niewielkie, bezprzewodowe urządzenie z bardzo pojemną baterią Li-Ion 2050 mAh. Jego wymiary to zaledwie 165 x 54 x 78 mm. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny elegancki design oraz wysoka jakość materiałów, z których wykonano ten niewielki, przenośny terminal płatniczy. Urządzenie posiada dwa certyfikaty zabezpieczeń, dzięki czemu zarówno klient, jak i sprzedawca lub usługodawca mogą czuć się całkowicie bezpiecznie. Na uwagę zasługuje również łatwość konfiguracji oraz prostota obsługi. Dzięki możliwości łączenia się z systemem płatności za pomocą karty SIM urządzenie to sprawdzi się również w przypadku dokonywania mobilnych transakcji. Kolejną jego zaletą jest szeroki wybór akceptowanych transakcji, wśród których znajdziemy nie tylko karty Visa czy MasterCard, ale również nowoczesne metody płatności takie jak Google Pay, Apple Pay czy znany nam wszystkim BLIK. Jest więc rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb każdego klienta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie zapoznaj się z opisem, który znajdziesz na stronie internetowej https://www.paytel.pl/oferta/terminale-platnicze/ingenico/ingenico-iwl250-iwl220/.

Jak widzisz jest to terminal mobilny, który sprawdzi się w każdych warunkach zapewniając ci bezawaryjne i bezpieczne odbieranie płatności od klientów. Jego liczne zalety sprawiają, że nie tylko jest modelem chętnie wybieranym, ale również cieszącym się doskonałymi opiniami klientów. Jeśli więc szukasz możliwości zapewnienia klientom maksymalnie wygodnego dokonywania płatności – jest to jedna z propozycji, które warto rozważyć.