Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Odzież z nadrukiem dla pracowników – jaka powinna być?

koszulki nadruk

Coraz więcej firm decyduje się zaopatrzyć swoich pracowników w odzież, na której znajduje się nadruk firmowy. W zdecydowanej większości przypadków jest to logo, które jasno wskazuje, z jakiej przedstawicielem firmy mamy do czynienia. Po odzież firmową sięgają między innymi firmy budowlane, hotele, pensjonaty, salony kosmetyczne i spa, niektóre duże sieci handlowe. Jest ona niezastąpiona podczas targów, konferencji i innych imprez branżowych, na których pojawiają się potencjalni klienci bądź kontrahenci.

Czy odzież firmowa powinna być trwała?

Wybierając odzież firmową z nadrukiem, należy pamiętać, że jest ona wizytówką firmy. To oznacza, że musi spełniać szereg wymogów. W przeciwnym razie może, działać odwrotnie niż byśmy tego oczekiwali. Jaka powinna być odzież firmowa z nadrukiem?

Decydując się na odzież firmową – niezależnie od tego, czy na taką, na której znajduje się nadruk, czy taką bez niego – należy pamiętać, że powinna ona być przede wszystkim trwała. Żaden pracodawca nie chce kupować odzież odzieży raz w miesiącu. Ważne jest więc, aby była wykonana z dobrych jakościowo materiałów, a jednocześnie odpowiednio uszyta. Dobra tkanina i mocne szwy to najlepsze gwarancje tego, że odzież dla pracowników posłuży naprawdę długo, nie tracąc nic ze swojego doskonałego wyglądu.

Nadruk na odzieży dla pracowników – jaki powinien być?

Mówiąc o tym, jaka powinna być odzież dla pracowników, warto pochylić się również nad samym nadrukiem. Najczęściej jest, to firmowe logo bądź symbol, który jasno nawiązuje do firmy. Warto zwrócić uwagę na to, jak logo jest wykonane. Obecnie dostępne są różne metody znakowania odzieży, które pozwalają na uzyskanie naprawdę dobrego efektu. Nadruk – podobnie jak odzież – powinien być trwały. Musi dobrze znosić intensywne użytkowanie oraz częste pranie. Niedopuszczalne jest, aby nadruk na odzieży był wyblaknięty, niewyraźny czy popękany. Taki nie będzie bowiem dobrą wizytówką dla firmy.

Z jakich materiałów powinna być wykonana odzież dla pracowników z nadrukiem?

Odzież dla pracowników musi być nie tylko trwała i estetyczna, ale również przyjazna dla ciała i odpowiednio dobrana do obowiązków, jakie ciążą na pracownikach. Ważne jest, aby dopasować odzież do pory roku, w której ma być użytkowana. Ogromnym błędem jest wyposażanie pracowników w grube ubrania, kiedy nadchodzi lato. Podobnie z typowo letnią odzieżą, która zapewniamy na zimę. Należy także pamiętać o tym, aby odzież z nadrukiem nie krępowała ruchów. Ważne jest, aby zapewniała swobodę i była naprawdę wygodna. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że pracownik – w zależności od organizacji pracy – spędzi w odzieży osiem, a nieraz nawet dwanaście godzin.

Odzież z nadrukiem dla pracowników powinna charakteryzować się naprawdę wysoką jakością. Musi także dobrze wyglądać. Jeśli jest trwała, perfekcyjnie uszyta, dopasowana do pory roku i po prostu wygląda dobrze, można mieć pewność, że jest to naprawdę dobra odzież dla pracowników, która nie przyniesie wstydu firmie. Na szczęście dzisiaj taką odzież można kupić bez większych problemów.

Nadruk oraz haft na odzieży zamówisz na stronie https://www.promonadruk.pl/