Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Wózek golfowy Clicgear – dlaczego warto go kupić?

Wózek golfowy Clicgear

Nabywający wózek golfowy Clicgear wchodzi nie tylko w posiadanie rzeczy, ale jednocześnie otrzymuje owoc lat badań i doświadczeń, które poprzedziły powstanie wyrobu. Dlatego warto wybierać firmy z tradycjami i słynące z innowacyjności. Jedną z nich jest Clicgear.

Wózek golfowy Clicgear – dlaczego warto go wybrać?

Wózek golfowy Clicgear służy do wożenia torby golfowej w terenie. Duże koła ułatwiają pokonywanie nierówności. Obrotowe zamocowanie koła przedniego sprawia, że manewrowanie pojazdem jest wygodne. Hamulec pozwala na zatrzymanie nawet na pochyłości. Duży rozstaw osi zapobiega przewróceniu wózka przez wiatr (również, gdy przymocowany do niego jest parasol). Te cechy wózka Clicgear są widoczne na pierwszy rzut oka.

wozek-golfowy-clicgear-dlaczego-warto-go-wybrac

Co jeszcze musi charakteryzować dobry wózek golfowy? Czy ma to Clicgear?

Wózek golfowy Clicgear wykonany jest z aluminium. Temu zawdzięcza swoją lekkość. Mile zaskakuje łatwością próba złożenia i rozłożenia go. Kolejne miłe zaskoczenie to rozmiary jakie ma pełnowymiarowy wózek golfowy Clicgear po złożeniu. Jest to zaledwie 33 cm x 38 cm x 59 cm. Ten wynik jest możliwy dzięki temu, że wózek Cligear ma przednie kółko z możliwością schowania pod siebie lub zdjęcia.

Co jeszcze sprawia, że wózek golfowy Clicgear jest tak chętnie kupowany?

Racjonalne argumenty są ważne, ale najważniejsze jest to, że wózek golfowy Clicgear wygląda doskonale. Składają się na to elegancki, staranny design oraz przyciągająca wzrok kolorystyka. Firma Clicgear dostarcza wiele akcesoriów, które umożliwiają dostosowanie wózka do własnych preferencji.

Pełna oferta wózków golfowych Clicgear dostępna jest w sklepie golfowym BogiGolf.com.pl

Wózek golfowy od marki Clicgear jest najczęściej i najchętniej wybierany przez golfistów. Oprócz wózków marka ma liczne akcesoria, z których bardzo chętnie korzystają golfiści. Wśród nich uchwyty, covery na koła, rękawice, czy tez travel covery.