Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Przedsiębiorco, odbierz nawet 1700 zł premii od Credit Agricole

Credit Agricole

Banki od kilku lat wprowadzają coraz korzystniejsze oferty promocyjne, aby zachęcić do założenia konta właśnie u nich. W ten sposób łatwo otrzymać od stu do nawet kilkuset złotych.  Pomimo tego, że przedsiębiorcy mogą liczyć na dużo wyższe stawki przy otworzeniu kont biznesowych, kwota zaproponowana przez Bank Credit Agricole robi wrażenie. Nową promocję bank kieruje do przedsiębiorców i rolników.  Sprawdź sam, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać premię 1700 złotych.

Kilka kroków do premii

Promocja w Credit Agricole ma na celu wypromowanie Konta Biznes, które można założyć całkowicie zdalnie. Bank wypłaca 1700 złotych w kilku częściach, po spełnieniu danego warunku przez klienta.

Pierwsze 200 złotych wypłacane jest za otworzenie rachunku Konto Biznes w aplikacji mobilnej CA24 i zapewnienie wpływu minimum 3000 złotych miesięcznie przez pół roku. Bank wypłaca kolejne 500 złotych za aktywne korzystanie z karty. Właściciel konta powinien wykonać transakcję na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie.  W ten sposób bardzo łatwo otrzymać 700 złotych premii. Co należy zrobić, aby otrzymać pozostałe 1000 złotych?

W ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy rachunku, każdy przedsiębiorca, który zawnioskuje o terminal płatniczy, otrzyma kolejne 500 złotych. Dodatkowym wymogiem jest zapewnienie minimum 500 złotych wpływów z transakcji z terminala przez kolejne trzy miesiące.

Pozostałe 500 złotych zostaniem wypłacone klientom, którzy podpiszą umowę kredytu na sfinansowanie działalności gospodarczej. Wśród dostępnych produktów znajdują się: Kredyt Inwestycyjny, kredyt obrotowy Pożyczka Biznes lub Kredyt w Koncie Biznes (Overdraft).

Dużą zaletą jest niewątpliwie, że premia jest podzielona na części, a klient nie musi wypełniać wszystkich warunków. Co więcej, Credit Agricole w ramach promocji oferuje bezpłatne prowadzenie Konta Biznes przez rok. Przedsiębiorcy mogą również wykonywać przelewy Elixir za darmo. 1700 złotych czeka także na stałych klientów. Jest to miłe zaskoczenie, ponieważ banki kierują promocje tylko do nowych osób.

Jak założyć konto w CA24?

 Aplikacja CA24 jest darmowa i dostępna w sklepach App Store i Google Play. Do założenia konta w aplikacji mobilnej banku wystarczy jedynie smartfon, dowód osobisty oraz aktualne dane w bazach rejestrowych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz Głównego Urzędu Statystycznego.

Biometria w bankowości

 Biometria staje się coraz popularniejsza w bankowości mobilnej. Skorzystał z niej również Bank Credit Agricole. Takie rozwiązanie jest szybkie i wygodne, ale przede wszystkim gwarantujące bezpieczeństwo. W aplikacji CA24 zastosowana biometria weryfikuje indywidualne cechy twarzy. Pod uwagę brany jest między innymi rozstaw czy wielkość oczu klienta. Coraz więcej osób wykorzystuje możliwość w pełni zdalnych kontaktów z różnego rodzaju instytucjami, w tym bankowymi. Szczególnie właściciele kont biznesowych cenią sobie zaoszczędzony w ten sposób czas, który wykorzystać mogą na prowadzenie firmy.

Aplikacja banku CA24 została stworzona przy współpracy z Digital Gateways. Spółka powstała ponad rok temu w fabryce startupów The Heart i Mastercard. Rozwiązania zaproponowane przez Digital Gateways umożliwia cyfrową weryfikację tożsamości właścicieli kont i elektroniczne podpisy dokumentacji. System zdalnie porównuje zdjęcie klienta wykonane smartfonem z tym na dowodzie osobistym.  Celem nadrzędnym takich innowacji jest bezpieczeństwo wrażliwych danych w przestrzeni wirtualnej.

Powiązane artykuły

Millennium Bank aktywnie wspiera uchodźców z Ukrainy

teoriabiznesu.pl

Pandemia a straty w sektorze bankowym

teoriabiznesu.pl

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

teoriabiznesu.pl