Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

4F z nową lokalizacją w Avenidzie Poznań!

4f avenida

Firma 4F zaprezentowała odświeżony koncept swojego salonu w centrum handlowym Avenida Poznań. Nowa przestrzeń o powierzchni 467 m² zachęca klientów do zapoznania się z poszerzonym asortymentem i wprowadza nowoczesną aranżację wnętrza dla odwiedzających salon znanej marki.

Prawie trzykrotnie powiększona przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie konsumentów podczas zakupów. Klienci mają dostęp do szerszego asortymentu firmy, który skierowany jest do profesjonalistów, jak i amatorów dyscyplin sportowych takich jak bieganie, kolarstwo, tenis czy sporty zimowe. Oferta marki obejmuje odzież, akcesoria i sprzęt do aktywności fizycznej zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Tworzone materiały wyróżniają się wysoką jakością wykonania przy użyciu zaawansowanej technologii oraz modnym wzornictwem dostosowanym do trendów panujących na rynku. Nowa lokalizacja salonu 4F umożliwia klientom Avenidy Poznań zapoznanie się z szeroką ofertą firmy w odświeżonym wystroju wnętrza. Dbałość o każdy detal w przestrzeni sklepu podczas robienia zakupów to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie odzieżą i akcesoriami marki.

Klienci salonu mogą również zostawiać używane ubrania, dzięki czemu otrzymują rabat w wysokości 10% (za każde oddane 10 kg, maksymalnie do 30%), a sklep za każdy przekazany kilogram odzieży przekazuje 1 zł na konto fundacji 4F. Organizacja wspiera dzieci i młodzież, dostarczając sprzęt sportowy, animuje zajęcia z aktywności fizycznej, wspomaga tworzenie boisk i sal gimnastycznych oraz udziela pomocy w rekonwalescencji osób z niepełnosprawnościami. Zaopatruje także w sprzęt ochronny polską służbę zdrowia.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych (3 godziny darmowego parkowania) oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym