Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Bank Millennium z programem Dobry Start

millennium dobry start

Dobry Start to rządowy program wsparcia polskich rodzin, w którym Bank Millennium uczestniczy od początku. Podobnie jak rok wcześniej, już 1 lipca będzie można składać wnioski o wsparcie w ramach programu w bankowości internetowej Banku Millennium. Wnioski papierowe będzie można złożyć w urzędzie lub wysłać pocztą od 1 sierpnia.

Dobry Start z Bankiem Millennium

Dobry Start to program wsparcia, w ramach którego rodziny otrzymają raz w roku na każde uczące się dziecko jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł. Jest ono przyznawane uczniom do 20 roku życia, a w przypadku niepełnosprawności do 24 roku życia. Świadczenie przyznawane jest bez względu na dochód rodziny.

Wniosek o świadczenie na nowy okres świadczeniowy 2020/2021 można składać online od 1 lipca do 30 listopada br. W Banku Millennium proces składa się z kilku kroków, jest prosty i intuicyjny. Kończy się akceptacją kodem SMS i otrzymaniem UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) na adres e-mail. Po przesłaniu wniosku w Millenecie status wniosku można sprawdzić w sekcji Wnioski i umowy > Wnioski.

Więcej o programie Dobry Start na stronie:

https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes/program-dobry-start

Powiązane artykuły

Bank Millennium z usługą Finanse 360°- Kilka kont bankowych w jednej bankowości elektronicznej  

teoriabiznesu.pl

Millennium Bank – sesje przelewów wychodzących i przychodzących

teoriabiznesu.pl

Autopay w aplikacji Banku Millennium – automatyczna płatność za autostradę

teoriabiznesu.pl