Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

1 maja – Czy McDonald’s i KFC jest otwarty w majówkę?

sklepy

Dzisiaj tj. 1 maja przypada pierwszy dzień tzw. majówki. Jest to dzień, w którym ograniczona jest działalność większości sklepów, restauracji. Jak jest otwarty McDonald’s w ten dzień? Czy KFC jest otwarty 1 maja? Jakie są godziny otwarcia w/w restauracji?

Czy McDonald jest otwarty 1 maja

Restauracje McDonalds będą dzisiaj otwarte. Jedynym ograniczeniem mogą być obiekty znajdujące się w centrach handlowych, lub w innych większych obiektach które będą nieczynne. Podobnie z restauracjami KFC. Dokładne godziny otwarcia zarówno restauracji McDonald jak i KFC dostępne są na oficjalnych stronach restauracji.

Warto zaznaczyć, że sprzedaż odbywa się z pewnymi ograniczeniami. Jak czytamy na oficjalnej stronie restauracji McDonald’s:

Aktualnie sprzedaż w naszych restauracjach, w zależności od lokalu jest możliwa poprzez okienko (lobby)McDrive i usługę McDelivery.

KFC otwarty 1 maja

Restauracje KFC podobnie jak McDonald są otwarte 1 maja. Wyjątek mogą stanowić restauracje, które znajdziemy w większych obiektach, takich jak na przykład centra handlowe.

Informacje o tym czy KFC i McDonalds są otwarte oraz aktualne godziny otwarcia poszczególnych obiektów tych restauracji dostępne są na ich oficjalnych stronach.

 

Powiązane artykuły

2 maja 2020 roku to Dzień Flagi – Co to jest za święto?

teoriabiznesu.pl

1 maja – czy sklepy będą otwarte w majówkę?

teoriabiznesu.pl

Czy 1 maja dojdzie przelew? Czy w majówkę otrzymam pieniądze z Tarczy Finansowej?

teoriabiznesu.pl