Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Do kiedy nie będą działać portale Onet, Wp, TVN24 i dlaczego?

mikrofon

W dniu dzisiejszym nie działają największe portale w Polsce takie jak Onet.pl, Wirtualna Polska, Polsat News, TVN24, Interia itp.

  • Dlaczego nie działają portale informacyjne?
  • Do kiedy potrwa przerwa w ich działaniu?

Nie działają największe portale informacyjne

W dniu dzisiejszym odbywa się strajk mediów – takich jak Onet, Polsat News, Interia, Wirtualna Polska, TVN24 itp., mający na celu zwrócić uwagę na  problem zapowiadanego podatku od przychodów z reklam publikowanych na portalach informacyjnych. Wiąże się to z dodatkowymi opłatami za reklamy zamieszczane w takich serwisach.

W proteście bierze udział wiele większych portali internetowych takich  Onet, TVN24, Polsat News, Interia, ale także stacje radiowe oraz telewizyjne. Niektóre z nich nie emitują żadnego programu, a inne audycje są przerywane krótkimi spotami informującymi w strajku.

Do kiedy nie będzie działać Onet, Wirtualna Polska, TVN24 i inne portale informacyjne?

Strajk ma potrwać do czwartku, do godziny 4:00.

Oto cytat ze strony głównej portalu Onet.pl:

MEDIA BEZ WYBORU

Tu powinien być Twój ulubiony serwis internetowy. Dzisiaj jednak nie przeczytasz tu żadnych treści. Przekonaj się, jak będzie wyglądać świat bez niezależnych mediów. Ruszyła akcja Media bez wyboru. Przeczytaj nasz list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej. Dla nas najważniejsze jest, abyś TY miał wybór. Dziękujemy użytkownikom i partnerom handlowym za zrozumienie i wsparcie.

Warto zaznaczyć, że użytkownicy takich portali jak WP, Onet, czy Interia, mogą korzystać ze swojej poczty mailowej bez przeszkód.

Powiązane artykuły

Najpopularniejsze strony internetowe wg badania Gemius/PBI

teoriabiznesu.pl

Praca zdalna w Wirtualnej Polsce i home.pl

teoriabiznesu.pl