Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Internet Reklama Startupy

home.pl zadba o bezpieczeństwo strony internetowej

bezpieczna strona z home.pl

W związku z licznymi zagrożeniami, które czyhają na użytkowników w sieci, home.pl zaprezentowało nowe narzędzie, mające na celu monitorować stan strony internetowej. Wraz z firmą NuSEC przygotowano skaner stron internetowych pod kątem zagrożeń takich jak wirusy czy nieautoryzowany dostęp do kodu witryny.

„Ochrona WWW” z home.pl

Administratorzy stron mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia „Ochrona WWW”, które ochroni ich przez wyłudzeniami i atakami hakerów, zmniejszy podatność na ataki typu zero-day, DDoS, a także brute-force. Dodatkowo, administrator strony może otrzymać raport dotyczący aktualności i bezpieczeństwa wykorzystywanych wtyczek. „Ochrona WWW” wskaże także infekcje, które już zaatakowały stronę.

Klienci home.pl skorzystają z usługi bezpłatnie, a osoby zainteresowane taką ochroną nie będący klientami, mogą także z niej skorzystać wchodząc na stronę https://home.pl/ochrona-www.

Włączenie usługi jest możliwe z poziomu panelu administracyjnego dostępnego po zalogowaniu się na konto. Darmowa wersja pozwoli skanować serwis internetowy co 12 godzin oraz usunąć jednorazowo złośliwe oprogramowanie.

Serwisom internetowym atrakcyjności doda pieczęć, którą można opublikować w widocznym miejscu, mająca podkreślić zaufanie witryny i wpłynąć na budowanie marki.

Powiązane artykuły

Jak dbać o bezpieczeństwo danych?

teoriabiznesu.pl

Pomysł na biznes – Blogowanie

teoriabiznesu.pl

Praca zdalna w Wirtualnej Polsce i home.pl

teoriabiznesu.pl