Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

iSpot i Cortland połączyły siły, by razem zapewniać najlepsze rozwiązania technologiczne dla biznesu

iSpot i Cortland połączyły siły

Zespoły iSpot i Cortland obsługujące rynek klientów B2B łączą wiedzę i doświadczenie, by móc razem dostarczać kompleksowe wsparcie firmom i oferować najlepsze rozwiązania dla biznesu.

 Cortland i iSpot łączą to, co najlepsze w ofertach obydwu marek i od teraz, razem dla biznesu, zapewniają najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne w jednym miejscu. Dzięki wniesieniu przez Cortland rozbudowanej pozycji w segmencie B2B, eksperckości i długoletnich relacji z klientami do struktur wiodącej na rynku marki iSpot, sektor B2B zyskał najlepszego partnera, który jeszcze lepiej przybliża ofertę produktów i usług Apple nie tylko jej dotychczasowym partnerom biznesowym, ale także grupie zupełnie nowych klientów.

“Z ogromną satysfakcją mogę przekazać, że zakończyliśmy połączenie zespołów iSpot i Cortland obsługujących rynek klientów instytucjonalnych.” – mówi Dariusz Zająkała, Dyrektor Zarządzający iSpot. „Wspólny zespół to połączenie najlepszego doświadczenia oraz wiedzy naszych ekspertów, które zapewni naszym Klientom najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wsparcie w zakresie produktów i usług Apple, a także produktów innych producentów znajdujących się w naszej ofercie. iSpot i Cortland są od teraz razem dla klientów B2B.”

Aby zmaksymalizować wspólny potencjał komercyjny, iSpot i Cortland wykorzystały moment silnego wzrostu sprzedaży w obu spółkach. Przechodząc pod skrzydła iSpot, Cortland wniósł 180 doświadczonych pracowników, którzy – już w nowej strukturze, wspólnie z ekspertami iSpot – dostarczają kompleksowego wsparcia firmom i oferują najwyższą jakość obsługi oraz wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań Apple, wsparcia technicznego oraz szkoleń.

 “Wierzymy, że ludzie to kluczowy czynnik sukcesu wspólnego biznesu, dlatego z wielką radością przyjęliśmy połączenie zespołów ekspertów Cortland i iSpot.” – mówi Magdalena Tomczyk-Topolska, Dyrektor ds. Klientów Biznesowych. “Działając razem dla biznesu będziemy mieć jeszcze większe możliwości, by być dla naszych klientów bezkonkurencyjnym partnerem, niezmiennie dostarczając im rozwiązania najwyższej jakości.”

Utworzenie wspólnego zespołu obsługującego Klientów instytucjonalnych to jeden z pierwszych kluczowych kroków wynikających z długofalowej strategii połączenia obu spółek. W nadchodzących miesiącach 2024 r. zostaną zrealizowane następne etapy strategii.

PrzejęcieCortland to element strategii 1923 Investments, która polega na osiąganiu wzrostu poprzez przejęcia. Po nabyciu 100% udziałów Cortland, iSpot dysponuje siecią 47 salonów sprzedaży oraz wieloma punktami serwisowymi w kluczowych lokalizacjach na terenie całej Polski. Zespół pracowników łącznie liczy 600 osób.

Notatka dla redaktorów:

O 1923 Investments oraz Hili Ventures

iSpot stanowi część 1923 Investments plc, która działa jako zdywersyfikowana spółka holdingowa, nadzorująca spółki zależne w segmentach technologii i handlu. Jej portfolio obejmuje Harvest Technology na Malcie, połączone firmy iSpot i Cortand w Polsce oraz iCentre na Węgrzech.

1923 Investments jest technologicznym ramieniem Hili Ventures Ltd, spółki holdingowej zdywersyfikowanej grupy o głęboko zakorzenionym dziedzictwie przedsiębiorczości sięgającym 1923 roku. Za pośrednictwem różnych spółek zależnych Hili Ventures jest zaangażowane w usługi gastronomiczne i handel detaliczny, nieruchomości i hotelarstwo, żeglugę, ropę i gaz, inżynierię i technologię w 10 krajach w Europie i Afryce Północnej, zatrudniając ponad 11 000 osób. Ze swojej siedziby na Malcie, Hili Ventures kieruje swoimi spółkami zależnymi w kierunku ciągłego wzrostu w wybranych sektorach i rynkach i jest dumnym partnerem Apple, McDonald’s, Konecranes, Microsoft, NCR, Six Senses i wielu innych globalnych marek.