Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Motorola Solutions jest gospodarzem Global Supply Chain Innovation Forum

W Krakowie rozpoczął się nowy cykl wydarzeń dotyczących przywództwa, wyznaczających przyszłą drogę dla innowacji i konkurencyjności łańcucha dostaw.

Kraków – 15 maja 2023 r. – Firma Motorola Solutions (NYSE: MSI), światowy lider w dziedzinie krytycznej komunikacji ix bezpieczeństwa publicznego, ogłosiła rozpoczęcie cyklu wydarzeń pt. Global Supply Chain Innovation Forum w Krakowie. Ponieważ globalne łańcuchy dostaw wciąż ewoluują, firma Motorola Solutions skupia ekspertów z całej branży łańcucha dostaw, aby wspólnie debatować odnośnie trwałej produktywności i konkurencyjności w przyszłości.

Podczas pierwszego spotkania, skupiającego się na globalnych łańcuchach dostaw w świecie po pandemii, do dyrektora ds. łańcucha dostaw i zaopatrzenia Motorola Solutions –  Chad Werkema dołączyli: Andrew Hudgens, wiceprezes ds. finansów, łańcucha dostaw i operacji oraz Andrzej Zawistowski, członek zarządu Polish Supply Management Leaders. W wydarzeniu wzięli udział również eksperci i interesariusze z całego regionu. Forum zapewniło platformę do wymiany pomysłów i najlepszych praktyk w zakresie globalnych strategii łańcucha dostaw w świecie post pandemicznym. Kolejne spotkania w Krakowie planowane są jeszcze w tym roku.

Od otwarcia w 1998 r. krakowski oddział firmy Motorola Solutions, wraz z prężnie działającym centrum doskonalenia łańcucha dostaw i zamówień, stał się jednym z największych centrów firmy. Oddział z siedzibą w Krakowie nadal przyczynia się do pomyślnej realizacji projektów na całym świecie.

W Polsce istnieje niezwykłe bogactwo talentów, które stanowi integralną część naszej zdolności do skalowania” – powiedział Chad Werkema, dyrektor ds. łańcucha dostaw i zakupów. „Chcemy dalej rozwijać nasze zespoły ds. zarządzania łańcuchem dostaw i zaopatrzenia, jednocześnie wspierając rozwój branży w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z liderami polskiego ekosystemu łańcucha dostaw możemy wytyczyć kurs na przyszły sukces, jednocześnie rozwijając umiejętności i zdolności na terenie całego kraju”.

Andrzej Zawistowski, członek zarządu Polish Supply Management Leaders, dodał: „Polska stała się krytycznym ogniwem w globalnych łańcuchach dostaw, znanym z wiodących na świecie technologii, umiejętności i infrastruktury. Dzieląc się pomysłami i ucząc się na podstawie najlepszych światowych praktyk, tak jak to zrobiliśmy tutaj na Motorola Solutions Supply Chain Leaders Forum, możemy nadal budować naszą przewagę rynkową w zakresie doskonalenia łańcucha dostaw”.

Krakowskie Biuro Motorola Solutions wspiera swoich pracowników zarówno w pracy stacjonarnej, jak i hybrydowej. Firma oferuje możliwości kariery w dziedzinie łańcucha dostaw, rozwoju oprogramowania, inżynierii, finansów, HR, a także programów praktyk, których podstawowymi wartościami są różnorodność i integracja. Szczegóły dotyczące dostępnych stanowisk pracy można znaleźć na stronie internetowej Motorola Solutions careers website