Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Nowe Millennium 360°

nowa oferta Millennium 360

Coraz więcej Polaków korzysta na co dzień z bankowości online. Jak wynika z badania przeprowadzonego dla Banku Millennium, 81% Polaków regularnie korzysta z bankowości mobilnej, a jednocześnie niemal połowa posiadaczy kont nie była w oddziale już od ponad pół roku. Dla 41% Polaków wygodna bankowość online to jedno z dwóch najważniejszych kryteriów wyboru konta, obok braku opłat za prowadzenie rachunku. Coraz częściej jesteśmy obecni w sieci i już niemal dwóch na trzech posiadaczy kont zwraca uwagę na cyberbezpieczeństwo. W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów Bank Millennium wprowadza Millennium 360° – nowe, bezpłatnie prowadzone konto, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, a wkrótce też z innowacyjnym rozwiązaniem CyberWsparcie.

 Bank kontynuuje strategię rozwoju usług inspirowanych przez klientów, super-aplikacji mobilnej, wspierającej ich w wielu aspektach ich codziennego życia oraz hiper-personalizacji. Wszystkie elementy oferty Millennium 360°powstały w oparciu o szerokie badania potrzeb klientów i wiodące trendy.

Millennium 360° to znacznie więcej niż konto. Po szeroko zakrojonych badaniach potrzeb klientów wychodzimy naprzeciw dynamicznie zmieniającym się oczekiwaniom konsumentów, którzy poszukują jak najefektywniejszych narzędzi do bieżącej obsługi systematycznie i błyskawicznie ewoluującej codzienności. Poza kompletnym, bezpłatnie prowadzonym rachunkiem z wieloma narzędziami mobilnymi i domowym oraz medycznym assistance, proponujemy kolejne usługi dodatkowe, których oczekują klienci – Zwroty za zakupy, połączone z prezentacją spersonalizowanych ofert, konkurencyjny Pakiet Walutowy do karty, a wkrótce też pierwsze tego typu na rynku rozwiązanie CyberWsparcie – mówi Tomasz Pol, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium .

Więcej informacji o nowej ofercie wkrótce na stronie banku www.bankmillennium.pl.

 

Powiązane artykuły

Santander aktywuje linki w SMS-ach i wiadomościach e-mail

teoriabiznesu.pl

Aplikacja Santander mobile dostępna dla klientów z Ukrainy

teoriabiznesu.pl

Nowość w mBanku- zagraniczne fundusze inwestycyjne

teoriabiznesu.pl